2021 m. balandžio 11 d., sekmadienis

Nepriklausomybės Atkūrimo 25-mečiui paminėti surengtas futbolo turnyras

Kovo 11-ąją dieną Radviliškio sporto arenoje praūžė vaikų salės futbolo turnyras, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės Atkūrimo 25-mečiui paminėti

Į varžybas atvyko vienuolikmečiai iš Klaipėdos, Mažeikų, Šiaulių, Kuršėnų ir Radviliškio.

Turnyras prasidėjo atidarymo ceremonija, kurios metu kalbėjo Radviliškio švietimo ir sporto paslaugų centro sporto skyriaus vedėjas Anicetas Savickas bei futbolo sporto klubo “Radviliškis“ prezidentas Vytautas Simelis. Pasisakiusieji pasveikino varžybų dalyvius su Kovo 11-osios švente, palinkėjo vaikams gražaus ir garbingo žaidimo. Ceremonijos pabaigoje skambėjo Lietuvos himnas.

Pirmame varžybų etape komandos buvo suskirstytos po keturias, į du pogrupius. A grupėje geriausiai sekėsi Radviliškio ŠSPC komandai, kuri įveikė Klaipėdos FM-1 ir sužaidė lygiosiomis su Klaipėdos FM-3 bei Šiaulių FA-2 komandomis. B grupėje nesustabdomi buvo Šiaulių FA-1 komandos futbolininkai. Pastarieji įveikė visus savo varžovus.

Pirmose pusfinalio rungtynėse susitiko Radviliškio ŠSPC žaidėjai su Mažeikių FM ekipa. Rungtynėse ilgą laiką pirmavo radviliškiečiai, tačiau, tiksint paskutinėm rungtynių sekundėms, mažeikiškiams pavyko išlyginti rezultatą. Kuri komanda pateks į finalą sprendėsi 7 metrų baudinių serijoje ir tikslesni buvo mažeikiškiai. Antrame pusfinalio susitikime intriga net nekvepėjo, Šiaulių FA-1 žaidėjai nuo pat rungtynių pradžios mušė vieną įvartį po kito ir sutriuškino Klaipėdos FM-1 komandą rezultatu 6:0.

Mažajame finale svečiai iš pajūrio atsirevanšavo radviliškiečiams už pralaimėjimą grupės rungtynėse ir iškovojo bronzos medalius.

Finale triumfavo ŠFA-1 komanda, įveikusi mažeikiškius 2:0.

Komandos prizininkės buvo apdovanotos taurėmis, medaliais. Geriausi komandų žaidėjai atminimo prizais. Geriausi atskirų pozicijų žaidėjai- turnyro rėmėjų įsteigtais prizais. Po apdovanojimų komandos draugiškai valgė picas.

Galutinė komandų rikiuotė (geriausias komandos žaidėjas)

I Šiaulių FA-1 (Denas Stonys)

II Mažeikių FM-2 (Matas Šlyžius)

III Klaipėdos FM-1 (Karolis Jurevičius)

IV Radviliškio ŠSPC (Matas Rimkūnas)

V Klaipėdos FM-3 (Herkus Vaitkus)

VI Kuršėnų SM (Arnas Kirėjevas)

VII Klaipėdos FM-2 (Emilis Jumaševas)

VIII Šiaulių FA-2 (Benas Čechanavičius)

Papildoma informacija