2021 m. balandžio 11 d., sekmadienis

Sėkminga išvyka į Radviliškį

Šiaulių r. Kuršėnų sporto mokyklos 2004 m. g. futbolininkų komanda sėkmingai pasirodė vaikų salės futbolo turnyre Radviliškio ŠSPC taurei laimėti. Turnyras vyko puikioje Radviliškio sporto arenoje, dalyvavo 8 komandos. 

Savo, keturių komandų, pogrupyje kuršėniškiai, po vieną kartą laimėję, sužaidę lygiosiomis ir pralaimėję, užėmė antrąją vietą. Sekančiame etape, pusfinalyje, jie susitiko su kito pogrupio nugalėtojais – Radviliškio ŠSPC futbolininkais ir nugalėjo juos rezultatu 2:0. Šiose rungtynėse mūsų komandos žaidėjai pasižymėjo labai gera žaidimo drausme. Be klaidų žaidė pagrindiniai gynėjai R. Šnaras ir K. Rugienis, užtikrintai ir drąsiai vartus gynė T. Jasnauskas. Puolime ryžtingai žaidė ir gerą techninį pasirengimą rodė T. Poškus ir V. Savickas, o K. Trumpis ir D. Tamašauskas, pripažintas geriausiu turnyro puolėju, savo aštriais prasiveržimais ardė varžovų gynybą. Komandos lyderiams talkinę E. Skirmantas, M. Grigalaitis, E. Alvinskis, A. Porutis savo pasirodymu rungtynių nesugadino.

Finalo rungtynėse su Tauragės SM abi komandos atrodė pavargusios po ilgo turnyro kovų ir atkaklių, bet lėtų rungtynių baigtį lėmė vienintelis tauragiškių įvartis. Kuršėnų sportininkams teko tenkintis antra vieta turnyre.

Kuršėnų futbolininkai į turnyrą išvyko vykdant Šiaulių rajono savivaldybės kūno kultūros ir sporto programos projektą „Jaunųjų futbolininkų atranka ir rengimas“. Šio turnyro išlaidas padengė projekto vykdytojas sporto klubas „Kuršėnai“ ir rėmėjai. Sekantis projekto renginys – vaikų futbolo turnyras N. Akmenėje  lapkričio 18 d., kuriame planuojama duoti daugiau žaisti nepagrindiniams komandos žaidėjams, tikslu kelti jų motyvaciją ir geriau pasiruošti oficialioms varžyboms.

 

Neformaliojo švietimo futbolo mokytojas

Vytautas Vaišnoras

Papildoma informacija