2021 m. kovo 3 d., trečiadienis

Kuršėnų SM futbolininkai iškovojo bronzą

Šių metų birželio 2 dieną Tauragėje vyko vaikų gimusių 2008 metais futbolo turnyras „Tauragė Cup-2018“.

Turnyre varžėsi 8 komandos iš Telšių, Tauragės, Šiaulių bei Kuršėnų. Kuršėnų SM-„Fintas“ pateko į A pogrupį, kuriame užėmė 2 vietą ir iškovojo teisę žaisti pusfinalio varžybas su VJSM-FK „Tauro“ komanda. Neišnaudota daug progų pelnyti įvartį todėl patirtas pralaimėjimas 0:1. Mažajame finale dėl 3 vietos Kuršėnų SM-„Fintas“ susitiko su Tauragės futbolo mokyklos auklėtiniais. Varžybas kuršėniškiai laimėjo 2:0 ir iškovojo 3 vietą. Geriausio turnyro vartininko prizą gavo Jotvilė Šapaitė, o komandos naudingiausiu žaidėju pripažintas Dovydas Vitkus.

Komandos sudėtis: Jotvilė Šapaitė, Dovydas Vitkus, Emilijus Abromavičius, Orestas Lapukas, Nedas Jankevičius, Matas Daujotas, Elijus Abartas, Brunas Jonušas, Armandas Liunas, Lukas Jokubauskas, Jokūbas Frekaucan, Kristupas Kavaliauskas.

Neformaliojo švietimo mokytojas Artūras Ankudinovas: Džiaugiuosi labai geru vaikų nusiteikimu varžyboms ir noru žaisti. Varžybose įmušėme daug įvarčių ir sukūrėme gražių žaidimo momentų. Komanda įgavo daug patirties ir motyvacijos.