2020 m. spalio 30 d., penktadienis

Deivido Česnauskio pereinamosios taurės futbolo turnyras Kuršėnuose

Rugpjūčio 27 d. Kuršėnuose vyko  Deivido Česnauskio pereinamosios taurės 9x9 futbolo turnyras. Turnyre dalyvavo Pakruojo SC, Šiaulių FA-II, Šiaulių FA-III, Pasvalio FC, Panevėžio FA-I, Panevėžio FA-II, Telšių FC "Džiugas" ir Kuršėnų SM futbolo komandos.

Bronzos medalius turnyre iškovojo Pasvalio FC komanda, kuri dėl 3-4 vietos 4:0 įveikė Telšių FC "Džiugas". Aukso medaliais pasipuošė Panevėžio FA-I jaunieji futbolininkai, kurie finale 1:1, po baudinių (2:1) nugalėjo Panevėžio FA-II komandą. Penkti liko Šiaulių FA-II, šešti - Pakruojo SC, septinti - Kuršėnų SM, aštunti- Šiaulių FA-III.

Geriausi pozicijų žaidėjai:

Vartininkas - Nedas Stankevičius (Pasvalio FC).

Gynėjas - Elmis Tamulėnas (Panevėžio FA- II).

Puolėjas - Gvidas Stulpinas (Telšių FC "Džiugas").

Rezultatyviausias turnyro žaidėjas - Armandas Jusys (Panevėžio FA, 11 įvarčių).

Turnyro metu vyko 9 m. baudinių konkursas, kuriame geriausiai pasirodė Pijus Goštautas iš  Panevėžio FA - II komandos, o geriausio vartininko prizas atiteko Tajui Mačiuliui iš Šiaulių FA-II.

Turnyre prizines vietas užėmusios komandos buvo apdovanotos taurėmis, medaliais ir D.Česnauskio įsteigtais prizais.