2020 m. gegužės 28 d., ketvirtadienis

Graikų-romėnų imtynių pirmenybės

Spalio 1 dienos rytą Kuršėnuose vyko LR mokinių – jaunučių graikų – romėnų imtynių pirmenybės. Į šias kovas susirinko sportininkai iš įvairių Lietuvos regionų, kuriuose parodė geriausią savo pasirengimą ir bandė apginti savo ir savo komandos sportinį vardą. Pirmenybėse dalyvavo 12 komandų, kurios atstovai tarpusavyje varžėsi iki pat vakaro. Kovose netrūko daug įtampos ir džiaugsmo akimirkų ne tik tarp priešininkų, bet ir tarp komandų.

Šiaulių rajono imtynininkų sunkus darbas ir kiekvienų treniruočių metu išlietas prakaitas buvo įvertintas. Kuršėniečiai iškovojo 5 medalius ir bendroje komandinėje liko 5 vietoje. Pirmąją komandinę vietą užėmė Panevėžio komanda, antrąją Visagino ir trečiąją Vilniaus komandą.

Čempionu tapo: Ugnius Spaičys (iki 69 kg), kuris nuo pirmos kovos iki pat finalo gražiu savo imtynevimu įrodė, kad šioje svorio kategorijoje yra geriausias.

Sidabro medaliais pasidabino du broliai: Lukas (iki 73 kg) ir Modestas Vrublevskij (iki 38 kg). Bronzą iškovojo Nojus Stronsknikovas (iki 59 kg), jaunas, perspektyvus sportininkas ir Rokas Beržinskas (virš 85 kg).

 

Papildoma informacija