2019 m. rugsėjo 16 d., pirmadienis

Lietuvos imtynių čempionate penki medaliai

Balandžio 8 dieną Anykščių sporto ir laisvalaikio centro „Nykščio namai“ salėje finišavo Lietuvos jaunių imtynių čempionatas.

Varžybose galynėjosi 102 graikų-romėnų imtynių atletai, iš kurių 10 buvo Kuršėnų sporto mokyklos auklėtiniai. Mūsų sportininkai iškovojo penkis įvairiaspalvius medalius. Sidabro medalius iškovojo Ugnius Spaičys (iki 63 kg) ir Gediminas Aukščionis (iki 54 kg). Bronza pasidabino Benediktas Bortel (iki 46 kg), Gedas Milašauskas (iki 69 kg), Nojus Svinkūnas (iki 46 kg). Penkta vieta tenkinosi: Karlos Kulinčenko (iki 42 kg), Kornelijus Ružinas (iki 63 kg), Eimantas Butkus (iki 63 kg), Lukas Vrublevskij (iki 76 kg), Rokas Beržinskas (iki 85 kg) ir Kajus Igoris (iki 100 kg).

Komandinėje įskaitoje Šiaulių rajonas iškovojo trečią vietą. Šiaulių miestas liko antras nusileidęs nugalėtojams - Vilniaus komandai.

Šiaulių r. Kuršėnų sporto mokyklos auklėtinius paruošė  Alvydas Tilenis, Valdas Jasotis ir Gediminas Jonuškis.