2019 m. rugsėjo 16 d., pirmadienis

Lietuvos Respublikos mokinių - jaunių graikų-romėnų imtynių pirmenybėse iškovoti medaliai

Daugiau, kaip 90 sportininkų iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Panevėžio, Šiaulių, Visagino, Utenos, Kupiškio, Joniškio, Marijampolės ir Šiaulių rajono lapkričio 4 dieną atvyko į Šiaulius dalyvauti Lietuvos Respublikos mokinių - jaunių graikų - romėnų imtynių pirmenybėse. Varžybų atidarymo metu visus dalyvius ir jų trenerius pasveikino LMNSC metodininkas Vytautas Glovackas, Šiaulių sporto mokyklos Atžalynas direktorius Giedrius Snudaitis, gražių ir efektingų kovų ir metimų palinkėjo varžybų vyriausiasis teisėjas Vidmantas Žibutis.

Šiaulių r. Kuršėnų sporto mokyklos imtynininkai ir šiose varžybose įrodė, kad iš pagrindinių varžybų - Lietuvos Respublikos čempionatų ir pirmenybių be laimėtų medalių į namus negrįžta.

Svorio kategorijoje iki 69 kg visus varžovus nugalėjo  ir  respublikos čempionu tapo mokytojo A. Tilenio auklėtinis Gedas Milašauskas. Ypač atkaklioje finalinėje imtyje Gedas privertė pasiduoti šiemet Lietuvai Europos jaunių čempionate atstovavusi vilnietį E. Subotkevičių. Toje pačioje svorio kategorijoje, vienintelęsavo imtį, kaip tik komandos draugui G. Milašauskui pralaimėjęs dar vienas mokytojo A. Tilenio auklėtinis Ugnius Spaičys užėmė 3-ją vietą. Karlos Kulinčenko (mokyt. A. Tilenis, svorio kategorija iki 46 kg) taip pat tapo šių pirmenybių prizininku - užimta 3-ji vieta. Gana aukštas penktas vietas šiose respublikos pirmenybėse užėmė Erikas Bijeikis (sv. kat. 85 kg, mokyt. A. Tilenis) ir Rokas Beržinskas (sv. kat.100 kg, mokyt. V. Jasotis).

Iki metų pabaigos Kuršėnų sporto mokyklos imtynininkai dar dalyvaus keliuose tarptautiniuose turnyruose Lietuvoje ir Latvijoje, o šių metų sezoną užbaigs namuose – Kuršėnuose, prieš pat Kalėdas vyksiančiame tarptautiniame turnyre.