2018 m. gruodžio 17 d., pirmadienis

Vidurio Lietuvos kiokušin karatė varžybose kuršėniškiai kopė ant prizininkų pakylos

Gruodžio 1 dieną, Jurbarke vyko Vidurio Lietuvos kyokushin karatė taurės varžybos, kurias organizavo „Jurbarko-kumite“ klubas, vadovas Artūras Enčeris. Į šias varžybas buvo pakviesta 13 komandų iš įvairių Lietuvos miestų, kurios suvežė virš 400, 6-18 metų sportininkų. Tarp jų buvo ir 30-ies kuršėniškių komanda, kuri puikiai pasirodžiusi laimėjo 44 kovas ir iškovojo trečiąją komandinę vietą. Antrąją vietą iškovojo Alytaus klubas „Mochikanas“, 56 kovotojai laimėjo 45 kovas ir turnyro laimėtojais tapo Kauno klubas „Fudoshin“, kur 76 sportininkai laimėjo 50 kovų. Komandas apdovanojo seimo narys Ričardas Juška savo įsteigtomis prizais.