2020 m. spalio 30 d., penktadienis

Kuršėniškiai tarp pajėgiausių Lietuvos kiokušin karatė moksleivių

Lapkričio 24 dieną į Kėdainių areną susirinko 832 sportininkai iš 46 Lietuvos kiokušin karatė klubų, dalyvauti 2019 metų Lietuvos kiokušin karatė moksleivių taurės varžybose. Šiose varžybose sportininkai kovojo ne tik dėl asmeninių rezultatų, bet ir komandinių, kai varžybų pabaigoje buvo išreitinguoti klubai ir miestai.

 

Į vieną iš didžiausių kiokušin karatė renginių metuose nuvyko 16-kos, Valdemaro Mitkaus treniruojamų, „Kuršėnų kyokushin karate klubo Dao“ ir Kuršėnų sporto mokyklos sportininkų komanda. Nepaisant to, kad daugelio kitų miestų komandos buvo daug gausesnės, kovingi kuršėniškiai puikiai atstovavo savą kraštą ir bendroje lentelėje rikiavosi 7 vietoje.

Tam, kad iškovoti čempiono titulą daugeliui sportininkų teko savo pranašumą įrodyti 4-5 kovose. Tai pavyko padaryti 4 kuršėniškiams: Teodorai Kaveckaitei, Augustinui Dvarionui, Nojui Grikštui ir Titui Černiauskui. Antrąją vietą iš kovojo Vakaris Kaveckas, o trečiąsias vietas: Mėta Salygaitė, Miglė Misiulytė, Jonas Spuris, Šarūnas Neverdauskas ir Kornelijus Kaveckas. Taigi iš Lietuvos moksleivių taurės varžybų į Kuršėnus grįžo 10 prizininkų.

Nors tai buvo paskutinės aukščiausio lygio varžybos šiais metais, sportininkai nesustos ir toliau kaups patirtį dar 4 turnyruose. Artimiausias jų – „Kuršėnų taurė 2019“. Šį šeštadienį (lapkričio 30 d.) Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazijos sporto salėje pirmą kartą, Kuršėnuose, įvyks tarptautinis kiokušin karatė turnyras. Varžybų pradžia 11.00 val. Kviečiame visus atvykti palaikyti Kuršėnų komandos arba tiesiog susipažinti su šiuo rytų kovos menu ir gerai praleisti laiką. Renginys nemokamas.

Papildoma informacija