2020 m. spalio 27 d., antradienis

Kuršėniškių pergalės viename iš didžiausių karatė turnyrų – „Ippon Cup 2019“

Gruodžio 15 dieną „Jeep arena“, Vilniuje įvyko vienas iš didžiausių kiokušin karatė turnyrų Europoje – „Ippon Cup-2019“. Jame dalyvavo beveik 1000 dalyvių iš 32 kiokušin karatė klubų (Lietuvos, Latvijos ir Baltarusijos).

Į turnyrą nuvykę 26 Valdemaro Mitkaus auklėtiniai iškovojo 16 prizinių vietų. Turnyro nugalėtojais tapo: Gabija Vitkevičiūtė, Patricija Leščinskaitė, Teodora Kaveckaitė, Nojus Grikštas, Titas Černiauskas ir Edvardas Jablonskis. Antras vietas iškovojo Jonas Spuris, Kernius Leliukas ir Benas Sprindžiukas. Garbingas trečias vietas iškovojo: Oskaras Degutis, Lukas Jonaitis, Vakaris Kaveckas, Raigardas Salyga, Geraldas Dvarionas, Gvidas Rimkus ir Lukas Neimantas. Po sunkių kovų daugelis dalyvavusiųjų pramogavo ir jėgas atgavo „Vichy“ vandens parke. Tai buvo prieš paskutinis turnyras šiais metais. Kitą savaitgalį karatistai kausis tarptautiniame turnyre Latvijoje, po kurio varžybinis tempas sumažės.