2019 m. birželio 20 d., ketvirtadienis

Lietuvos moksleivių žaidynių finalinės smiginio varžybos

2019 metų kovo 15 dieną į Kaišiadorių rajono Žiežmarių gimnazija, sugužėjo net 30 merginų ir 31 vaikinų  smiginio komandų, dalyvauti Lietuvos respublikos moksleivių žaidynių finalinėse varžybose.

Į šias varžybas pateko tik geriausi savo miestų ir rajonų  atstovai. Šiaulių rajoną atstovavo Kuršėnų L. Ivinskio gimnazijos  merginos ir Kužių gimnazijos vaikinai. Beje šių gimnazijų atstovai 2018 m. taip pat atstovavo Šiaulių rajoną. Tąkart ivinskietės užėmė 3-ią, o kužiškiai liko 17-24 vietoje.

Šiais metais viskas vyko pagal panašų scenarijų, tik šį kartą geriau sekėsi Kužių gimnazijos vaikinams. Pogrupyje nugalėję Klaipėdos ir Širvintų rajonų komandas ir patekę į atkrintamąsias varžybas, nepalikę jokių šansų Jurbarko, Vilniaus, Panevėžio miestų atstovams ir patekę į finalą, kuriame varžėsi su praeitų metų čempionais Elektrėnų atstovais. Čia savo pranašumą įrodė elektrėniškiai, kurie ir tapo 2019 metų čempionais. Na kužiškiai, sulaukę pagyrų iš Lietuvos smiginio rinktinių trenerių, labai nenusiminė, užimta 2-oji vieta respublikoje didelis pasiekimas, juolab, kad Aurimas Kavaliauskas ir Domantas Steponavičius dar galės atstovauti tokiuose varžybose ir kitais metais. Komanda buvo apdovanota gražuole taure, medaliais ir prizais.