2021 m. birželio 13 d., sekmadienis

Po atkaklių kovų ginkūnietės, iškovojo 3 vietą

2020 m. vasario 15d. Baisogaloje vyko Lietuvos kaimo mokyklų žaidynių mokinių (gim. 2007m. ir jaunesnių) kvadrato varžybos.

Pirmame etape dalyvavo apie 200 kaimo mokyklų komandų, į zonines varžybas savo geriausias komandas delegavo 42 Lietuvos savivaldybės. Teisę dalyvauti finalinėse varžybose ir kovoti dėl geriausios Lietuvos kaimo mokyklų mergaičių komandos vardo iškovojo 4 komandos - Prienų r. Veiverių Tomo Žilinsko gimnazijos, Šilalės r. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazijos, Rokiškio r. Juodupės gimnazijos ir Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokyklos mergaičių komandos. Po atkaklių kovų ginkūnietės, iškovojo 3 vietą. Mokyklai atstovavo: Adriana Žemaitytė, Kamilė Gailiūnaitė, Mintė Navickaitė, Emilija ir Kotryna Laugalytės, Patricija Gedminaitė, Gabija Sedekerskytė, Lukrecija Kairytė, Urtė Podvisockaitė, Kamilė Meškauskytė (mokytojai Jadvyga Jurevičienė ir Albinas Klumbys).

Lietuvos mokyklų žaidynių nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti organizatorių, Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos ir Lietuvos tautinio olimpinio komiteto taurėmis, diplomais, medaliais, asmeniniais prizais.
 
Fizinio ugdymo mokytoja Jadvyga Jurevičienė

Papildoma informacija