2020 m. vasario 27 d., ketvirtadienis

Pasibaigus jaunučių U15 (gim.2001m.) krepšinio čempionatui

Balandžio 8-9 dienomis Vilniuje, Š.Marčiulionio krepšinio akademijoje, baigėsi 2015/2016 metų Lietuvos moksleivių krepšinio lygos jaunučių U15 (gim. 2001 m.) vaikinų krepšinio čempionato finalinės II diviziono varžybos. Pirmame pusfinalyje susitiko Kuršėnų SM- ,,Fenikso“ ir Mažeikių SM , o II-ajame Š.Marčiulionio KA II- ,,Ortopro“ ir Š.Marčiulionio KA III- ,,Blancomet“ komandos. Mūsų krepšininkai pirmajame pusfinalyje po labai atkaklios kovos 55-63 nusileido Mažeikių SM komandai, nors po trijų kėlinių turėjo 10 taškų persvarą. Ketvirto kėlinio pradžioje nepataikyti keli metimai bei padarytos klaidos leido varžovams ne tik išlyginti, bet ir persverti rezultatą, o tai komandą išmušė iš vėžių ir rungtynės buvo pralaimėtos.
      II pusfinalyje po dramatiškos kovos ir net trijų pratęsimų tarp Š. Marčiulionio KA komandų pergalę rezultatu 86-78 šventė Š.Marčiulionio KA III- ,,Blancomet“ komanda. Kitą dieną kovoje dėl III vietos mūsų krepšininkai po įtemptos kovos 54- 58 nusileido Š.Marčiulionio KA II- ,,Ortopro“ komandai.
     Šio čempionato nugalėtojai - Mažeikių SM krepšininkai. Jie 85-53 sutriuškino Š.Marčiulionio KA III- ,,Blancomet“ krepšininkus. Nuoširdžiai džiaugiamės, kad mūsų kaimynai, su kuriais reguliariajame sezone pasidalinome po pergalę, tapo čempionai. O mes, nors ir netapę prizininkais ( tiesiog fortūna nusisuko), džiaugiamės įgiję patirties, kuri pravers ateityje ruošiantis kitam čempionatui.
    Šiame finaliniame etape komandai garbingai atstovavo šie Kuršėnų SM - ,,Fenikso“ žaidėjai: A. Auškalnis, E. Daunys, L. Valackis, V.Kaubrė, E. Ševčiukas, M.Paldavičius, D. Jakas, H. Volodka, K.Kudrickas, A. Gasparavičius. Visa komanda dėkinga tėvams, rėmėjams, sporto mokyklos vadovui A. Lukošaičiui bei sirgaliams, visą sezoną mus palaikiusiems pergalėse ir pralaimėjimuose.