2020 m. liepos 6 d., pirmadienis

Vaikų berniukų U-14 grupės krepšininkai baigė 2015–2016 m. sezoną

Šiaulių r. Kuršėnų sporto mokyklos krepšininkai (gimę 2002 m. ir jaun.), sezono baigimo proga surengė krepšinio turnyrą, į kurį pakvietė Pakruojo ir Gargždų bendraamžius. Pirmose rungtynėse kuršėniškiai gana nesunkiai, rezultatu 59–33 įveikė Pakruojo sporto centro komandą. Antrose rungtynėse Gargždų sporto centras 66–41 nugalėjo Pakruojo krepšininkus, tad TOP-NET turnyro „KREPŠINIO PAVASARIS“ taurės likimas sprendėsi paskutinėse turnyro rungtynėse tarp Gargždų ir Kuršėnų komandų berniukų. Po įtemptos kovos paskutinėse minutėse pergalę, rezultatu 49-40 šventė svečiai iš Gargždų, tad mūsų miesto komanda liko antra. „Karavano“ konkursą, kuriame dalyvavo visi turnyre žaidžiantys krepšininkai, laimėjo Kuršėnų komandos atstovas Eimantas Liaugminas, geriausiu mūsų komandos žaidėju išrinktas Titas Stankus.

Komandos treneris Egidijus Morkūnas dėkoja auklėtiniams A. Vozbutui, E. Joniškiui, D. Ščiukui, D. Sutkui, T. Stankui, A. Žilevičiui, E. Liaugminui, D. Kazlauskiui, L. Mačiukui, O. Norkui, U. Spaičiui, D. Saveikiui ir K. Kunigėliui už darbą sezono metu, rėmėjams, taip pat sportininkų tėveliams, bei Kuršėnų sporto mokyklai už skiriamą dėmesį ir suteiktas sąlygas dalyvauti U–14 Lietuvos krepšinio čempionate.

Papildoma informacija