2020 m. liepos 5 d., sekmadienis

Sėkmingas krepšinio čempionato startas

Startavo 2016 – 2017 metų Lietuvos jaunučių U 16 vaikinų (gim. 2001 m.) II diviziono krepšinio čempionatas.Pirmose sezono rungtynėse Kuršėnų SM „Feniksas“ savo aikštėje priėmė varžovus iš Klaipėdos KM ir juos įveikė rezultatu 130 – 46. Rungtynių pradžia parodė, kad abi komandos labai jaudinosi, norėdamos laimėti. Bet mūsų krepšininkai, įveikę startinį jaudulį,  ,,šovė“  į priekį ir pirmąjį kėlinį laimėjo rezultatu 29 – 15.Tolimesnė rungtynių eiga parodė, kad, susitvarkius su jauduliu, kiti kėliniai buvo laimėti 32 – 10, 32 – 12, 37 – 9. Malonu, kad komandos visi žaidėjai, pabuvoję  aikštėje, pelnė taškus (L.Valackis – 40, E.Daunys – 26, V.Kaubrė – 20,A.Auškalnis – 10, H.Volodka – 9, E.Ševčiukas – 8, M.Paldavičius ir D.Jakas – 6, A.Gasparavičius – 4, K.Kudrickas – 1). Didelis rungtynių skirtumas neatspindi rungtynių eigos - mat varžovams tą dieną nekrito lengvi metimai iš įvairiausių padėčių. Su nekantrumu mūsų komanda laukia kitų varžybų, kurias žais  2016-10-22  dieną 12 val. taip pat namuose su Joniškio SC.

Primename, jog visos varžybos vyksta St.Anglickio mokyklos sporto salėje. Laukiame sirgalių palaikymo.