2020 m. liepos 6 d., pirmadienis

Pergalės išvykose ir namuose

Sėkmingai tęsiasi 2016-2017 metų Lietuvos moksleivių lygos jaunučių U16 vaikinų krepšinio čempionato antrasis ratas. Mūsų komanda išvykose lengvai nugalėjo ne tik Klaipėdos KM krepšininkus rezultatu 98 – 48, bet ir Šiaulių KA „Saulė“ II rezultatu 83-49.

  Smagu, kad visi, pasirodę aikštelėje, pelnė komandai taškus: Klaipėdoje (A.Auškalnis – 19, L.Valackis – 17, E.Daunys – 15, V.Kaubrė – 11, E.Ševčiukas – 10, D.Jakas – 9, M.Paldavičius – 4, K.Mažonas – 3, A.Gasparavičius – 2, H.Volodka – 1), o Šiauliuose (L.Valackis – 20, E.Daunys – 17, A.Auškalnis – 11, E.Ševčiukas – 8, M.Paldavičius – 8, H.Volodka – 6, V.Kaubrė – 5, K.Kudrickas – 4, D.Jakas – 3, A.Gasparavičius – 1). 

    Ypač gerai sužaistos rungtynės namuose su Šilutės SM komanda ( išvykoje jai buvo pralaimėta dviem taškais). Svečiai buvo įveikti rezultatu 95 – 84, tad  žaidžiant namuose su kaupu atsirevanšuota. Abi komandos turi po vieną pralaimėjimą, tačiau tarpusavio santykis palankesnis mūsų komandai. Šiose rungtynėse  taškus  pelnė krepšininkai: E.Daunys – 32 ir atkovojo 11 kamuolių, L.Valackis – 28, V.Kaubrė – 16 ir atkovojo 13 kamuolių, D.Jakas – 9, A.Auškalnis – 8, E.Ševčiukas – 2.  Pogrupyje liko sužaisti namuose  vienerias rungtynes  su Kretingos SM komanda. Pergalės atveju komanda užsitikrintų  pogrupyje pirmąją vietą ir atkrentamosiose varžybose turėtų aikštės persvarą.

 

Papildoma informacija