2019 m. rugsėjo 19 d., ketvirtadienis

Krepšininkai užsitikrino vietą pusfinalyje

2017 m. kovo 9–10 dienomis Kuršėnų SM ,,Feniksas“ žaidė 2016–2017 metų Lietuvos moksleivių lygos II diviziono jaunučių U16 krepšinio čempionato III etapo (ketvirtfinalio) atkrentamąsias varžybas, kur buvo rungtyniaujama iki dviejų pergalių su Sabonio KC komanda. Puikiai sužaidę jaunieji krepšininkai iškovojo pergales tiek namuose, tiek išvykoje. Kuršėnuose kauniečiai buvo įveikti rezultatu 97–57. Šiose rungtynėse taškus komandai pelnė šie žaidėjai: L. Valackis – 35, E. Daunys – 13, A. Auškalnis ir V. Kaubrė – 11, D. Jakas – 9, E. Ševčiukas – 8, M. Paldavičius – 4, A. Vozbutas, H. Volodka ir A. Gasparavičius – 2.
  Kitą dieną Kaune vyko labai atkakli kova, nes po nesunkios pergalės namuose mūsų krepšininkai žaidė šiek tiek atsipalaidavę, trūko susikaupimo. Tad trečiajame kėlinyje varžovai persvarą buvo sumažinę net iki vieno taško skirtumo. Trenerio paimtos  minutės pertraukėlės, patarimai  leido  komandai vėl atitrūkti nuo varžovų ir laimėti rungtynes rezultatu 70–54. Taškus komandai pelnė: E. Daunys – 21, L. Valackis – 18, V. Kaubrė – 14, D. Jakas – 10, A. Auškalnis – 7.
   Po šių pergalių Kuršėnų SM „Fenikso“ krepšininkai užsitikrino vietą pusfinalyje. Labai džiugu, kad ir praėjusiais metais komanda buvo patekusi į pusfinalį, bet fortūna tąkart nebuvo palanki mūsų krepšininkams. Tad komanda tikisi, gal  šiais metais  pavyks iškovoti medalius.