2020 m. rugsėjo 25 d., penktadienis

Kuršėnų SM „Feniksas“ krepšininkai I diviziono ketvirtfinalyje

Jaunieji Kuršėnų SM „Fenikso“ komandos žaidėjai, laimėję moksleivių krepšinio lygos „Perlas“ jaunučių U 16 vaikinų, gimusių 2001 metais, B diviziono krepšinio čempionatą, pateko į A diviziono ketvirtfinalį. Mūsų komanda po atkaklios kovos dukart nugalėjo (serijoje iki dviejų pergalių) A divizione aštuntą vietą užėmusią Jonavos KKSC „Ramidono“ ekipą. 

Išvykoje namų šeimininkai jonaviečiai buvo įveikti 66 – 62. Rezultatyviausi kuršėniškių komandoje buvo šie krepšininkai: E. Daunys – 21, A. Auškalnis – 16, L. Valackis – 15 taškų. Atsakamosiose rungtynėse Kuršėnuose jonaviškiai įveikti rezultatu 73 - 70. Pergalę padėjo pasiekti labai gerai sužaidę komandos lyderiai: E. Daunys – 26, A. Auškalnis – 16, L. Valackis – 15, V. Kaubrė – 13.

Ketvirtfinalyje mūsų krepšininkai susitiks su Vilniaus KM ,,Šilputa“ komanda iki dviejų pergalių.  Pastaroji I divizione po reguliaraus sezono užėmė pirmąją vietą, nes  patyrė tik vieną pralaimėjimą. Pirmosios rungtynės vyks Vilniuje 2017-04-12, o Kuršėnuose 2017-04-14 Stasio Anglickio mokyklos sporto salėje.

Kviečiame visus sirgalius palaikyti mūsų komandą. Varžybų pradžia 18 val.

V. Janušauskas

Papildoma informacija