2020 m. balandžio 4 d., šeštadienis

Velykinis šeimų 2x2 krepšinio turnyras

2017 metų balandžio 15 dieną (šeštadienį) Stasio Anglickio mokyklos sporto salėje vyko Velykinis šeimų 2X2 krepšinio turnyras. Jame dalyvavo 2005-2006 m. gimę jaunieji Šiaulių r. Kuršėnų sporto mokyklos krepšininkai kartu su šeimos nariais (tėveliais, vyresniais broliais ar seserimis). 

Žaisti šventiniame turnyre užsiregistravo 10 šeimų: Orestas ir Antanas Kiūpeliai, Emilis ir Gediminas Švambariai, Martynas ir Edikas Pumpučiai, Aironas ir Remigijus Misiuliai, Kristupas ir Aivaras Gedvilai, Domas, Edmundas ir Ieva Vestartai, Merūnas ir Remigijus Staponkai, Arnas ir Enrikas Vazniai, Rokas ir Linas Prazauskiai, Dominykas, Arvydas ir Airidas Žilinskai. Komandos buvo suskirstytos į A ir B pogrupius po penkias komandas.  Kiekviena šeimyninė komanda sužaidė po keturias rungtynes. Geriausiai sekėsi Kiūpelių, Misiulių, Pumpučių ir Švambarių dvejetams. Jie visi pateko į finalinį ketvertą ir sužaidė dar po dvi rungtynes, varžydamiesi dėl nugalėtojų titulo bei apdovanojimų.

Visos finalinio ketverto rungtynės buvo įtemptos, nugalėtojai paaiškėdavo tik paskutinėmis sekundėmis.  III vietą iškovojo Pumpučiai, II vietą – Švambariai ir turnyro nugalėtojais tapo Kiūpeliai.

Visi dalyviai taip pat varžėsi dėl taikliausio metiko apdovanojimo. Geriausiai sekėsi Orestui Kiūpeliui. Jis tapo nugalėtoju.

Visi šventinio turnyro dalyviai buvo apdovanoti atminimo dovanėlėmis ir garbės raštais, o prizininkai ir nugalėtojai medaliais bei taurėmis.

Tikiuosi tokio pat didelio tėvelių aktyvumo ir, kad šis turnyras taps tradiciniu kasmetiniu Velykiniu krepšinio šeimų 2X2. 

Neformaliojo švietimo mokytojas Arnas Liulys

 

Papildoma informacija