2020 m. balandžio 4 d., šeštadienis

Aukso medaliai ,,Vikingų“ taurės turnyre

     2017 m. gegužės 13 d. Kuršėnų St. Anglickio sporto salėje vyko Šiaulių apskrities vaikų krepšinio turnyro ,,VIKINGŲ taurė“ finalinis ketvertas. Jame dalyvavo ir Kuršėnų sporto mokyklos 2005 – 2006 m. gimę jaunieji krepšininkai. Viso turnyre dalyvavo 8 komandos: trys iš A. Sireikos KA, dvi iš Akmenės SC, Kuršėnų SM, Pakruojo SC ir Radviliškio ŠSPC. 

     Varžybos buvo vykdomos balandžio – gegužės mėnesiais. Komandos burtų keliu buvo suskirstytos į du pogrupius. Savo pogrupyje kiekviena komanda sužaidė po tris rungtynes. Kuršėnų sporto mokyklos auklėtiniai savo pogrupyje nugalėjo A. Sireikos KA - III, Pakruojo SC ir Akmenės SC - II komandas. Ketvirtfinalyje teko kovoti su A. Sireikos KA – II komanda. Varžovai įveikti rezultatu 48:34. Mūsų krepšininkai pateko į finalinį ketvertą ir pirmose rungtynėse žaidė su Pakruojo SC. Puikiai antrą rungtynių pusę sužaidę kuršėniškiai laimėjo rezultatu 60:30. Finalinėse rungtynėse dėl I vietos kovojo su Radviliškio ŠSPC ir po atkaklios kovos tik rungtynių pabaigoje laimėjo rezultatu 59:47.

     Kuršėnų SM komandą atstovavo: O. Kiūpelis, D. Vestartas, A. Misiulis, M. Pumputis, R. Prazauskis, D. Žilinskas, M. Staponkus, K. Gedvilas, D. Jankauskis, A. Vaznys, M. Rupeikis, E. Švambaris, A. Barauskas. Krepšininkai buvo apdovanoti nugalėtojų taure, aukso medaliais ir atminimo dovanėlėmis. 

Arnas Liulys. 

Papildoma informacija