2020 m. balandžio 4 d., šeštadienis

Jaunieji Kuršėnų krepšininkai stovyklavo Šventojoje

Kuršėnų sporto klubo ,,Feniksas“ ir sporto mokyklos krepšininkai (merginos ir vaikinai) kartu su savo treneriais (A. Liulys, V. Janušauskas, E. Morkūnas bei J. Staponkus) rugpjūčio 14 - 18 dienomis dalyvavo mokomųjų treniruočių stovykloje Šventojoje.

Taip jau vasarą pradedama ruoštis 2018/2019 m. moksleivių lygos krepšinio čempionatui. Sportininkai dalyvavo įvairiuose konkursuose, turnyruose, maudėsi Baltijos jūroje, kuri atgaivindavo po intensyvių treniruočių. Ši krepšininkų stovykla - tik dalis atsakingo pasiruošimo naujajam krepšinio čempionatui.  Buvo naudinga treneriams pasidalinti savo patirtimi su kolegomis, išplėsti žaidimo žinių bagažą naujomis krepšinio paslaptimis.

Esame dėkingi  Kuršėnų sporto mokyklos administracijai, Šiaulių rajono savivaldybei už tai, kad suteikė galimybė dalyvauti  projektinėje veikloje ir gauti finansinę paramą.  Labai ačiū ir  rėmėjams  bei tėveliams,  parėmusiems jaunuosius sportininkus, kurie atstovauja  rajonui ir gina jo garbę respublikinėse varžybose. 

Neformaliojo švietimo mokytojas V. Janušauskas

 

Papildoma informacija