2020 m. rugpjūčio 8 d., šeštadienis

Medaliai vaikų pirmenybėse

     Jaunieji  lengvaatlečiai, gimę 2004 m. ir jaunesni iš 33 Lietuvos rajonų ir savivaldybių lapkričio 17 d. rinkosi į Šiaulių miesto lengvosios atletikos maniežą, kuriame varžėsi bėgimų, šuolių ir metimų rungtyse dėl „Olimpinių vilčių“ apdovanojimų. Šiame jaunųjų sportininkų forume maloniai visus nustebino Šiaulių r. Kuršėnų sporto mokyklos lengvaatlečiai, iškovoję 8 prizines vietas.

 

     Lietuvos rajonų vaikų pirmenybių čempionų vardus pelnė ir buvo apdovanoti aukso medaliais 60 m nuotolyje rungtyniavęs Kuršėnų sporto mokyklos neformaliojo švietimo mokytojo V.Ponamariovo auklėtinis Benas Ramanauskas, 600 m bėgikas Klaudijus Kačkis (neformaliojo švietimo mokytojas A.Lukošaitis) ir šuolininkai su kartimi Rugilė Dikšaitė bei Lukas Dumša (neformaliojo švietimo mokytojas P.Vaitkus).   

     Sidabrinius apdovanojimus pelnė šuolininkas į aukštį Gabrielius Beniušis ir 600 m bėgimo rungtyje startavęs Kajus Trumpis. Šiuos abu sportininkus varžyboms ruošė mokytojas V.Ponamariovas.

    Sidabro ir bronzos apdovanojimais pasipuošė mokytojo P.Vaitkaus auklėtiniai, šuolininkai su kartimi Jonas Sereika ir Pijus Janušauskas.

Neformaliojo švietimo mokytojas   P.Vaitkus

Papildoma informacija