2019 m. spalio 17 d., ketvirtadienis

Lengvaatlečių medaliai

Lietuvos rajonų lengvosios atletikos jaunių ir jaunimo pirmenybėse į startą stojo devyni Šiaulių r. Kuršėnų sporto mokyklos auklėtiniai.  Lietuvos rajonų čempione jaunimo grupėje tapo Ervina Ladukaitė, laimėjusi šuolio į aukštį varžybas. Prie auksinio apdovanojimo  Ervina pridėjo ir bronzinį: šuolio į tolį rungtyje ji iškovojo 3-iąją vietą. Ant  nugalėtojų pakylos  kopė ir trečiąją vietą 1500 m kliūtiniame bėgime pelniusi Neda Dovidaitytė.

Pirmą kartą jaunių amžiaus grupėje startavęs Kostas Dagys pasipuošė bronzos medaliu, iškovotu 2000 m kliūtinio bėgimo rungtyje. Beje, jaunasis stajeris išmėgino jėgas ir 3000 m distancijoje, kur tik dėl patirties stokos turėjo tenkintis ketvirtąja vieta. Ketvirtąsias vietas pelnė jaunimo grupėje rutulio stūmimo varžybose  dalyvavusi Karolina Klimaitė ir 60 m su barjerais  bėgęs jaunių grupėje rungtyniavęs Donatas Vaitiekus. E.Ladukaitė, N.Dovidaitytė, K.Dagys,K.Klimaitė,  D.Vaitiekus treniruojasi Meškuičiuose, Kuršėnų sporto mokyklos lengvosios atletikos grupėje, o varžyboms jiems padėjo pasiruošti neformaliojo švietimo mokytojas P.Vaitkus.
      Sidabro medalį 3000 m bėgime pelnė Samanta Gvozdaitė, kurią treniruoja neformaliojo švietimo mokytojas Romualdas Juodis. Beje, Samanta Gvozdaitė dalyvavo ir 1000 m bėgime, kur iškovojo aukštą ketvirtąją vietą.