2020 m. liepos 6 d., pirmadienis

Kroso taurės etapas Jurbarke

Rudenėjančiame Jurbarko Dainų slėnyje vyko Lietuvos lengvosios atletikos kroso taurės 5 etapas, kuriame dalyvavo net 15 mūsų mokyklos jaunųjų lengvaatlečių bei neformaliojo švietimo mokytojas Arnas Lukošaitis.

 

Ypač sėkmingai šiose varžybose startavo mokyklos sportininkė Arnela Šaulytė, 1000 m bėgimo mergaičių grupėje iškovojusi sidabro medalį. Tai pirmas šios sportininkės medalis Lietuvos kroso varžybose.

Maloniai nustebino ir kiti mūsų mokyklos bėgikai. Jų rezultatai:

 

Šiaulių rajono komanda tarp 13 rajonų liko 5 vietoje (97 taškai). Po 5 etapų (352 taškai) mūsų rajono atstovai taip pat yra 5 vietoje. Tarp rajonų pirmauja Švenčionių rajonas, tarp miestų – Klaipėda. 

Po 3 savaičių paskutinis etapas bus surengtas Klaipėdoje, Smiltynėje, po kurio ir paaiškės stipriausi Lietuvos kroso bėgikai.

 

Neformaliojo švietimo mokytojas Romualdas Juodis

 

Papildoma informacija