2018 m. gruodžio 17 d., pirmadienis

Smiltynėje finišavo kroso taurės varžybos

Klaipėdoje, Smiltynėje, Kuršių nerijos nacionalinio parko teritorijoje, 6 etapo varžybomis baigėsi Lietuvos lengvosios atletikos kroso taurė. Paskutiniajame etape dalyvavo 12 mūsų mokyklos jaunųjų lengvaatlečių bei neformaliojo švietimo mokytojas Arnas Lukošaitis.

Vėl sėkmingai šiose varžybose startavo mokyklos sportininkė Arnela Šaulytė, 1000 m bėgimo mergaičių grupėje iškovojusi bronzos medalį. Tai antras iš eilės sportininkės medalis Lietuvos kroso varžybose. Jurbarko etape Arnela buvo iškovojusi sidabro apdovanojimą.

13.Modestas Andriuška, 1000m, 4:12s, 23 vieta, mokytojas V. Ponomariovas

Šiaulių rajono komanda tarp 8 rajonų liko 6 vietoje (73 taškai).

Lietuvos kroso taurės varžybose Šiaulių rajonas (378 taškai) liko 5 vietoje. Tarp rajonų nugalėjo Švenčionių rajonas, tarp miestų – Klaipėda.

Sėkmingiausiai šių metų kroso taurės varžybose pasirodė Arnela Šaulytė ir Kostas Dagys, kurie tik per žingsnelį neužkopė ant garbės pakylos – liko 4 vietoje. 5 galutinę vietą iškovojo Mikas Montvilas, 6-ąją – Arnas Lukošaitis. Įdomu pažymėti, kad Lietuvos kroso taurės varžybos rengiamos jau 5-eri metai ir jose mokytojas Arnas Lukošaitis nėra praleidęs nei vieno etapo, o Smiltynės bėgimas jam buvo jau 26-asis. Arnas – vienintelis bėgikas Lietuvoje, dalyvavęs visuose etapuose. Šia proga Klaipėdoje jam buvo įteikti vardiniai marškinėliai, liudijantys šį įvykį. Sveikiname!

Kitų rajono bėgikų metiniai rezultatai buvo kuklesni...