2019 m. balandžio 22 d., pirmadienis

Lietuvos rajonų čempionatas

Dvi dienas Šiauliuose vyko Lietuvos rajonų lengvosios atletikos jaunių ir jaunimo čempionatas. Jame savo jėgas išbandė 33 Lietuvos savivaldybių jaunieji sportininkai. Šiaulių rajono Kuršėnų sporto mokyklai atstovavo 16 lengvaatlečių iš kurių 8 iškovojo čempionato medalius.

Šešis apdovanojimus pelnė neformaliojo švietimo mokytojo Petro Vaitkaus treniruojami lengvaatlečiai. Lietuvos rajonų čempionais tapo jaunių grupėje startavę Rokas Vepštas (šuolis į aukštį) ir Kostas Dagys (2000 m kliūtinis bėgimas). Sidabro medalį rutulio stūmimo rungtyje pelnė Nerilė Dikšaitė. Jaunimo amžiaus grupėje du medalius iškovojo Neda Dovidaitytė: pirmąją čempionato dieną 3000 m distancijoje užėmusi antrąją vietą, o kitą - 1000 m nuotolyje atbėgusi trečia. Sidabro medalį jaunimo grupėje pelnė rutulio stūmimo rungtyje varžiusi Karolina Klimaitė.

Lietuvos rajonų čempionate du apdovanojimus pelnė mokytojo Juozo Savicko auklėtiniai. Šuolio į aukštį rungtyje jaunių grupėje trečiąsias vietas iškovojo Ugnė Kasputytė ir Eimantas Joniškis.

Šalia nugalėtojų pakylos, iškovoję ketvirtąsias vietas, liko mokytojo P.Vaitkaus auklėtiniai Ervina Ladukaitė (šuolis į tolį ir šuolis į aukštį), Donatas Vaitiekus (60 m barjerinis bėgimas), Deimantė Vaitkutė (rutulio stūmimas), Gerda Balsevičiūtė (šuolis į aukštį).

Susumavus komandinius rezultatus, Šiaulių rajono jaunių rinktinė iškovojo trečiosios vietos apdovanojimą. Jaunių rinktinėje  startavo mokytojų P.Vaitkaus, A. Lukošaičio ir J. Savicko treniruojami lengvaatlečiai. Šiaulių rajono jaunimo rinktinės surinktų taškų kraitis buvo kuklesnis ir tenkintasi devinta vieta.

Šiaulių r. Kuršėnų sporto mokyklos neformaliojo švietimo mokytojas Petras Vaitkus