2019 m. gegužės 20 d., pirmadienis

Lietuvos vaikų lengvosios atletikos čempionate

Vilniuje vykusiame Lietuvos lengvosios atletikos vaikų čempionate varžėsi virš 400 jaunųjų lengvaatlečių iš 39  miestų ir rajonų. Dėl čempionato apdovanojimų rungėsi ir 10 Kuršėnų sporto mokyklos neformaliojo švietimo mokytojų P. Vaitkaus ir R. Juodžio auklėtinių.

Kuršėnų sporto mokyklos jaunieji lengvaatlečiai čempionate iškovojo 2 medalius. Juos pelnė neformaliojo švietimo mokytojo P.Vaitkaus mokiniai, šuolininkai su kartimi, meškuitiškiai Rugilė Dikšaitė ir Pijus Janušauskas. Rugilė iškovojo sidabrinį pdovanojimą ir net kėsinosi pagerinti Šiaulių r. šuolio su kartimi rekordą, bet šį kartą viltis teko atidėti ateičiai. Pijus Janušauskas džiaugėsi bronziniu apdovanojimu. Kadangi vaikų čempionate apdovanojamos šešios vietos, tad apdovanojimą pelnė ir ketvirtąją vietą iškovojęs šuolininkas su kartimi meškuitiškis Vilius Domarkas. Į geriausių dešimtukus savo rungtyse pateko užėmę aštuntas vietas šuolininkė į aukštį Simona Karbauskaitė ir 1000m bėgęs Faustas Lapukas.