2020 m. balandžio 4 d., šeštadienis

Šeši medaliai Lietuvos vaikų čempionate

Šiauliuose finišavo Lietuvos rajonų lengvosios atletikos vaikų čempionatas, kuriame  dalyvavo jaunieji lengvaatlečiai iš 34 šalies rajonų ir savivaldybių. Šiaulių rajonui atstovavo 16 Kuršėnų sporto mokyklos sportininkų.

Šiaulių rajono lengvaatlečiai šiame jaunųjų lengvaatlečių forume iškovojo šešias prizines vietas. Jas pelnė neformaliojo švietimo mokytojo Petro Vaitkaus auklėtiniai. Lietuvos rajonų čempionais tapo šuolininkai su kartimi  Rugilė Dikšaitė ir Pijus Janušauskas. Ant antrojo nugalėtojų pakylos laiptelio kopė  Austėja Gramailaitė ir Vilius Domarkas. Bronziniais apdovanojimais nudžiugino šuolininkė į aukštį Simona Karbauskaitė ir kartininkas Marius  Pocevičius.

Kiti Šiaulių r. Kuršėnų sporto mokyklos lengvaatlečiai tenkinosi kuklesnėmis vietomis. Arčiausiai nugalėtojų pakylos buvo Agnė Daraškevičiūtė, kuri 60 m bėgime finišavo ketvirta. Šeštą vietą šuolio į aukštį rungtyje laimėjo Nerilė Miežytė, o aštuntas vietas pelnė rutulio stūmimo rungtyje dalyvavęs Orestas Surgautas ir Titas Ružinas bėgęs 200 m.