2020 m. balandžio 7 d., antradienis

Jonavoje – jubiliejinių seniūnijų žaidynių finalai

     Jonavos miesto sporto arenose surengtos X - ųjų Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių finalinės varžybos, kuriose dalyvavo apie 1150 dalyvių iš 55 savivaldybių. Sportininkai mėgėjai varžėsi krepšinio 3×3, mažojo futbolo, lauko tinklinio, stalo teniso, smiginio, šachmatų, šaškių, virvės traukimo rungtyse bei seniūnų trikovėje. Finaliniame žaidynių etape dalyvavo komandos, nugalėjusios savo savivaldybėse ir zonose. Didžiausias Lietuvoje mėgėjų sporto žaidynes jau dešimt metų organizuoja Lietuvos asociacija „Sportas visiems“. Skaičiuojama, kad žaidynėse jau dalyvavo daugiau kaip 165 tūkst. šalies gyventojų.

 

      Mūsų rajonui finalinėse varžybose atstovavo 4 komandos – virvės traukikai (treneris Antanas Gricius), tinklininkai (treneris Gytis Pleskūnas), krepšininkai (treneris Juozas Staponkus) ir smiginio žaidimo mėgėjai (trenerė Rima Norutavičienė). Pirmosios trys atstovavo Kuršėnų miesto seniūnijai, pastaroji – Šakynos seniūnijai.

     Ypač sėkmingai jau keletą metų iš eilės startuoja virvės traukikai – trenerio Antano Griciaus vedami, vyrai ir šiemet nepaliko vilčių kitoms komandoms ir tapo žaidynių čempione. Tai didelio entuziazmo bei kruopštaus darbo rezultatas.

       Maloniai nustebino ir tinklininkai – pernai buvę treti, šiemet vyrai iškovojo 1 vietą bei pasipuošė žaidynių aukso medaliais.

       Kiek prasčiau sekėsi krepšinio ir smiginio komandoms – iškovota 14 ir 21 vieta. 

       Susumavus X – ųjų Lietuvos sporto žaidynių finalinių varžybų rezultatus rajonų grupėje paaiškėjo, kad Šiaulių rajonas šiemet tarp 41 savivaldybės iškovojo 8 vietą (pernai buvo užimta 11 vieta). Nuoširdžiai dėkoju komandų vadovams, treneriams, seniūnams už parodytą dėmesį ir rūpestį dalyvaujant šiose žaidynėse. Ačiū Kuršėnų sporto mokyklos administracijai, kurios dėka rajono komandos pasipuošė naujomis sportinėmis aprangomis.

      „Mūsų tikslas – puoselėti mėgėjų sportą ir pasiekti, kad kuo daugiau šalies gyventojų organizuotai ir sistemingai sportuotų savo gyvenamosiose vietose“, – sakė „Sportas visiems“ prezidentas Algis Vasiliauskas. 

      „Mums didelė garbė ir įvertinimas prisidėti prie masiškiausių mėgėjų sporto žaidynių organizavimo, – sakė Jonavos kūno kultūros ir sporto centro direktorė Regina Stupurienė. – Savo svečiams suteikiame visą reikalingą sporto inventorių, sales ir aikštynus. Laikydamiesi žaidynių tradicijų, kartu su partneriais Jonavos kultūros centru renginio dalyviams pasiūlėme turtingą kultūrinę programą“. Gal kada nors šiuos žodžius galės ištarti ir Šiaulių rajono sporto vadovai…

     Didžiausi sporto projekto „Lietuvos seniūnijų sporto žaidynės“ partneriai yra Lietuvos kūno kultūros ir sporto departamentas, Lietuvos tautinis olimpinis komitetas, Lietuvos sporto federacijų sąjunga bei visos šalies savivaldybės. 

Kuršėnų sporto mokyklos metodininkas suaugusiųjų sportui Romualdas Juodis

 

 

 

 

Papildoma informacija