2020 m. gegužės 28 d., ketvirtadienis

„Mero taurė“ atiteko Kuršėnų „Kristalo-SM Fenikso“ krepšininkams

Dalyvauti antrą kartą surengtame „Mero taurės“ krepšinio turnyre panoro visos Šiaulių rajono vyrų mėgėjų krepšinio lygos metų reguliariame sezone žaidžiančios komandos. Prie jų prisijungė ir Vilniaus krepšinio klubas „Kuršėnai“, kuriame žaidžia sostinėje gyvenantys ar besimokantys kuršėniškiai.

Komandas pasveikino ir sėkmės palinkėjo Šiaulių rajono meras Antanas Bezaras, varžybų organizatorius Romualdas Juodis. Visą dieną vykusiose rungtynėse nestigo gražių momentų, tritaškių metimų, dėjimų į krepšį. Pusfinaliuose Kužių „Kužiai“ susitiko su Gruzdžių „Gruzdžiais“ ir įveikė juos rezultatu 63:45, o Kuršėnų „Kristalas-SM Feniksas“ nugalėjo Vilniaus KK „Kuršėnai“ komandą – 73:43. Mažajame finale, kuriame buvo kovojama dėl trečiosios vietos, susitiko Vilniaus „Kuršėnai“ ir Gruzdžių „Gruzdžiai“. Rungtynes ir trečiąją vietą taurės varžybose laimėjo Vilniaus KK „Kuršėnai“krepšininkai rezultatu 64:50. Kovoje dėl pirmosios vietos susitiko Kuršėnų „Kristalas-SM Feniksas“ ir „Kužių „Kužiai“. Kužiškiai rimčiau pasipriešino tik pirmąjį ketvirtį, kurį pralaimėjo vos vieno taško persvara 17:18. Vėliau išryškėjo „Kristalas-SM Feniksas“ komandos pranašumas - 85:56. Taurę nugalėtojams įteikė rajono meras Antanas Bezaras. Jis padėkojo sportininkams už įspūdingą žaidimą, geras emocijas, kurias patyrė varžybas stebėję žiūrovai. Nugalėtojams ir prizininkams buvo įteikti medaliai. Apdovanotas buvo ir naudingiausias turnyro žaidėjas Karolis Jonuška iš Kuršėnų „Kristalo-SM Feniksas“ komandos. Turnyre vyko ir tritaškių metimų, „karavano“ bei „bauduko“ varžybos. Tritaškių metimo rungtyje pergalę šventė Gražvydas Mockus iš „Kristalo_SM Feniksas“ komandos, kuris finale įmetė 22 tritaškius. Antrąją vietą pelnė Henrikas Volodka, įmetęs 11 tritaškių finale, o trečiąją – Raimondas Savickas (8 tritaškiai). „Karavano“ varžybose sėkmė lydėjo Liną Valackį iš Kužių „Kužių“ komandos. „Bauduko“ varžybose baudas sėkmingiau mėtė taip pat „Kužių“ komandos žaidėjas Airidas Averlingis. Apdovanojimai taip pat įteikti ir Gruzdžių „Gruzdžių“ žaidėjui Andriui Medeliui, kuris šiemet ėmėsi treniruoti komandą, bei reguliariajame sezone pirmus metus žaidžiančios Kuršėnų „Be talento“ komandos treneriui bei žaidėjui Algirdui Navickui.