2020 m. balandžio 7 d., antradienis

ŠRVMKL finale triumfavo SK „Kuršėnų senukai“

Kuršėnuose finalinio ketverto turnyru baigėsi 10 – asis Šiaulių rajono vyrų mėgėjų krepšinio lygos sezonas. Lygoje dalyvavo 7 komandos, kurios sužaidė 54 rungtynes, o į finalinį ketvertą pateko 4 geriausios. Tai Gruzdžių „Gruzdžiai“, Kužių „Kužiai“, Kuršėnų SK „Kristalas – SM Feniksas“ ir Kuršėnų SK „Kuršėnų senukai“.

Pusfinalyje „Kristalas – Feniksas“ 101:79 nugalėjo „Gruzdžius, o „Senukai“ 87:74 – „Kužius“. Tad šeštadienį dėl 3 vietos susikovė „Kužiai“ ir „Gruzdžiai“, o finale – abi Kuršėnų komandos.
Mažajame finale daugiau jėgų išsaugojo kužiečiai, kurie ir pasidabino šių metų lygos bronziniais apdovanojimais. Galutinis rungtynių rezultatas 93:66
Didžiajame finale susitiko daugkartiniai ir amžini varžovai. Paskutiniuosius du lygos sezonus laimėjo „Kristalo“ komanda, o prieš kelerius metus aukso medaliais džiaugėsi „Senukai“. „Kristalo – SM Fenikso“ komanda reguliarųjį sezoną baigė pirma, nepatyrusi nei vieno pralaimėjimo, todėl buvo laikoma finalo favorite. „Senukai“ po reguliariojo sezono žengė tik treti.
Tačiau finalinis ketvertas tuo ir įdomus, kad viską reikia pasiekti per 1 rungtynes. Kuo ir pasinaudojo „Senukų“ komanda. Visas rungtynes žaidę pakiliai jie įveikė varžovus 88:64 ir tapo Šiaulių rajono vyrų mėgėjų krepšinio lygos 10 – ojo sezono čempionais.
Rezultatyviausias reguliariojo sezono žaidėjas Gintaras Kukanauskas (Kristalas-SM Feniksas).

Finalinio ketverto MVP:
1. Ovidijus Medišauskas (Senukai)
2. Arnas Liulys (Senukai)
3. Arijus Auškalnis (Kristalas-SM Feniksas)
4. Egidijus Krasauskas (Gruzdžiai)
5. Pranciškus Ručinskas (Kužiai)

Šventės metu šoko Šiaulių šokių grupė „Flamingas“, vyko metimo nuo centro konkursas žiūrovams, veikė finalinių rungtynių totalizatorius, renginį papuošė šventinis konfeti fejerverkas.

Lygos vyriausiasis teisėjas Romualdas Juodis

Papildoma informacija