2020 m. balandžio 7 d., antradienis

„Žalgiriadoje“ – sidabro medaliai

Lietuvos asociacija „Sportas visiems“ kasmet paskutinįjį gegužės savaitgalį Palangos kurorte rengia festivalį, kuriame kviečiami dalyvauti sporto mėgėjai, entuziastai iš visų Lietuvos kampelių. Siūloma įvairi sportinė programa, pristatomos įvairios sportinės veiklos ar sporto šakos. Į Palangą suplūsta minios žmonių, panorusių ne tik pagulėti paplūdimyje, bet ir aktyviai praleisti laisvalaikį bei pasirūpinti savo sveikata bei fiziniu aktyvumu.

Festivalio metu vyksta ir Lietuvos sporto draugijos „Žalgiris“ vasaros sporto žaidynių finalinės varžybos. Jose dalyvavo ir Šiaulių rajono vyrų tinklinio komanda, šią teisę iškovojusi zoninėse varžybose Kupiškyje ir Tauragėje. Mūsų vyrai varžybose nugalėjo stiprias Kupiškio ir Varėnos komandas, bet pralaimėjo Klaipėdos rajonui ir pasidabino sidabro medaliais.

Zoninėse varžybose Jurbarke ir Utenoje dalyvavo ir Šiaulių rajono vyrų krepšinio ir futbolo komandos, tačiau į finalines nepateko, užėmusios 3 vietas.

Galimybę dalyvauti šiose žaidynėse suteikė Kuršėnų sporto mokykla (direktorė Ilona Vaičiulienė), skyrusi komandoms finansinę paramą.

Kuršėnų sporto mokyklos metodininkas suaugusiųjų sportui Romualdas Juodis

 

Papildoma informacija