2020 m. balandžio 7 d., antradienis

Savivaldybių darbuotojų sporto žaidynės

Joniškio rajono Žagarės regioninio parko poilsiavietėje vyko Šiaulių regiono savivaldybių darbuotojų sporto žaidynės, kurias organizavo Joniškio rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyrius ir Joniškio sporto centras.

 

Šiame renginyje, kaip ir kasmet, tradiciškai susirenka Šiaulių regiono savivaldybių administracijos darbuotojai ir jų šeimų nariai, tarybos nariai. Žaidynėse dalyvavo savivaldybių komandos iš Akmenės, Kelmės, Pakruojo, Radviliškio, Šiaulių rajono, Šiaulių miesto ir Joniškio.

Renginyje dalyvavo ir gausus Šiaulių rajono savivaldybės administracijos darbuotojų būrys, pirmyn vedamas mero pavaduotojo Algio Mačiulio.

Varžytis teko išradingai sugalvotose ir nuotaikingose rungtyse, kurių sumanytojas – Joniškio rajono švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausiasis specialistas Leonas Karaliūnas. Visoms komandoms teko išbandyti rankos taiklumą baudų metimo į krepšį rungtyje, smiginio varžybose, išmėginti jėgas stipruolių konkurse, pasivaržyti linksmose estafetėse. Kūrybinius sugebėjimus teko parodyti eilėraščių kūrimo ir chorų varžybose.

Smiginio rungtyje pirmąją vietą užėmė Šiaulių miesto savivaldybės atstovai, o stipruolių varžybose Joniškio savivaldybės komanda lygiosiomis dalijosi vietas su Šiaulių rajono ir Šiaulių miesto savivaldybės komandomis. Nuotaikingoje estafetėje „Bėgimas milžino batais“ Joniškio savivaldybės komanda užėmė antrą vietą, pirmąją – iškovojo Akmenė.

Bendroje įskaitoje nugalėtoja tapo Joniškio rajono savivaldybė, antrą vietą užėmė Akmenės rajono savivaldybės komanda, trečią – Šiaulių rajono savivaldybės atstovai. Beje, mūsiškiai pernai buvo pirmi. Atskirų sporto rungčių ir prizinių vietų komandų nugalėtojai apdovanoti atminimo taurėmis ir diplomais.

Šventės svečius liaudiškomis dainomis pasitiko Žvelgaičių bendruomenės kaimo kapela, vadovaujama Vilmos Bartašienės ir R. Gužauskienės, o vakare gerą nuotaiką dovanojo populiariosios muzikos grupė „Petnešos“ (vadovas G. Stubaila). Visi šventės dalyviai buvo pakviesti pasistiprinti ir paragauti uzbekiško plovo, kurį paruošė Algirdas Mataitis.

Po metų Šiaulių regiono savivaldybių darbuotojai susirungs Kelmės rajone.

Parengta pagal Joniškio rajono savivaldybės švietimo, kultūros ir sporto skyriaus informaciją.

Kuršėnų sporto mokyklos metodininkas suaugusiųjų sportui Romualdas Juodis

 

 

 

 

Papildoma informacija