2019 m. rugsėjo 19 d., ketvirtadienis

Žirginio sporto vasaros laimėjimai

Žirginio sporto entuziastams vasara, toli gražu ne atostogų ir poilsio laikas, bet labai intensyvus treniruočių ir varžybų metas. Ne išimtis ši vasara ir trenerio Vytauto Martinavičiaus auklėtinėms Karolinai Vančauskaitei ir Dovilei Miežytei. Šiltasis metų laikas sportininkėms nepagailėjo ir pergalių, ir karčių pralaimėjimų.

2017 m. liepos 29-30 dienomis Kurtuvėnuose vyko, jojimo klubo "Kurtuva" organizuotos trikovės jojimo varžybos UAB "Šventjonis" taurė. Čia pasirodė šeši duetai iš Lietuvos. Lengvo lygio rungtyje K. Vančauskaitė su žirgu Strėle užėmė garbingą II (antrąją) vietą. Paskutinioji trikovės jojimo kroso rungtis pergalę ir I (pirmąją) vietą atnešė D. Miežytei su žirgu Hiatu.

2017 m. rugpjūčio 11 d. Jusaičiuose, Šiaulių raj. vykusiose konkūrų varžybose "Lietuvos taurė" startavusios raitelės šįkart prizines vietas užleido kitiems duetams. Konkūre "Bubių seniūno taurė", kliūčių aukštis 90-100 cm, iš 24 dalyvavusių duetų K. Vančauskaitė su Finėjumi liko aštunti. Sekančiame konkūre "Jusaičių taurė", kliūčių aukštis siekė 100-110 cm ir D. Miežytė liko septyniolikta iš 28 pasirodžiusių duetų. Sėkmingiausiai šiose varžybose pavyko startuoti K. Vančauskaitei su Finėjumi jaunučių konkūre "Šiaulių r. mero taurė". Čia Karolina su Finėjumi tapo prizininkais iškovojusiais V (penktą) vietą.

Paskutinės šią vasarą vykusios varžybos, kuriose dalyvavo sportininkės vyko 2017 m. rugpjūčio 19 d. Kurtuvėnuose. Ištvermės jojimo varžybose 30 km distancijoje D. Miežytė su Hiatu užėmė II (antrąją) vietą. Iš 21 dayvavusio dueto varžybose, 30 km rungtyje dalyvavo dešimt duetų iš Lietuvos.

Sportininkėms ir treneriui varžybų sezonas dar nesibaigia, duetai ir toliau intensyviai ruošiasi sekančioms varžyboms, vienos jų vyks 2017 m. rugsėjo 23 d. Kurtuvėnuose. Linkime sėkmės ateities startuose!