Graikų - romėnų imtynės
Olimpinės imtynės skirstomos į graikų–romėnų imtynes, laisvąsias ir moterų imtynes. Laisvųjų ir moterų imtynių varžybose leidžiama naudoti tiek viršutinę, tiek apatinius kūno judesius, o graikų–romėnų imtynėse draudžiami bet kokie žemyn nukreipti judesiai.
Tai fizinis kovos menas, kuriame du sportininkai (imtynininkai) stengiasi nugalėti vienas kitą, naudojant įvairias technikas ir strategijas.
Šiaulių r. Kuršėnų sporto mokyklos imtynininkai dažnai dalyvauja varžybose, kuriose išbando savo įgūdžius. Treniruotėse tobulina technikos, jėgos ir ištvermės lavinimą, taip pat mokosi kovos taktikos.
Imtynės yra vienas iš seniausių sportų. Lietuvoje imtynės turi ilgą istoriją, siekiančią daugiau nei 100 metų. Šiaulių rajone ši sporto šaka turi trumpą, bet savitą istoriją. Ją savo pergalėmis ant kilimo kūrė treneriai, jų auklėtiniai. Imtynių pagrindus rajone padėjo 1995 metais treneriai F. Milevičienė ir D. Marcinkevičius įsteigtame laisvųjų imtynių skyrių. 1997 metais laisvųjų imtynių skyrius reorganizuotas į graikų–romėnų imtynių skyrių. Pirmojo treneris Valdas Jasotis treniravo Gruzdžiuose . Į Kuršėnus graikų–romėnų imtynės atkeliavo 1999 metais su pirmuoju treneriu Alvydu Tileniu.
Imtynių specialistai yra išugdę ir gyvenimui paruošę ne vieną garsų atletą. Sportinininkai ir iki šiol garsina Šiaulių rajono ir Lietuvos vardą visame pasaulyje. Kol kas aukščiausias pasiekimas 2023 m iškovotas bronzos medalis Europos U17 imtynių čempionate.
Šiuo metu skyriai veikia Kuršėnuose ir Gruzdžiuose.
Dirba 3 neformaliojo švietimo mokytojai: 1. Alvydas Tilenis – Šiaulių r. Kuršėnų sporto mokykloje. 2. Gediminas Jonuškis – Šiaulių r. Kuršėnų sporto mokykloje. 3. Tomas Gricius – Gruzdžių gimnazijoje.