Kursenu komanda

Kuršėnų karatistai ir vėl tarp stipriausių komandų

2022 metų lapkričio 19 dieną, Jurbarko kumite kiokušin karatė klubas suorganizavo „Vidurio Lietuvos kiokušin karatė taurė“ varžybas. Į jas susirinko virš 450 dalyvių iš 20 Lietuvos karatė klubų. Šiame turnyre ir vėl tarp stipriausiųjų buvo kuršėniškiai, Valdemaro Mitkaus auklėtiniai laimėjo 47 kovas ir iškovojo antrąją komandinę vietą. Komanda nusileido tik Kauno „Fudoshin“ klubui (50 laimėtų kovų), o treti liko Marijampolės „Tornadas“ (34 laimėtos kovos).

Iš 34 dalyvavusių kuršėniškių net 18 tapo savo kategorijų čempionais: Domantas Geštautas, Kristupas Gudavičius, Leonardas Jocas, Kamilė Jurkonytė, Teodora Kaveckaitė, Vakaris Kaveckas, Nojus Lukoševičius, Auksė Lukoševičiūtė, Šarūnas Neverdauskas, Austėja Petrauskaitė, Emilijus Petrauskas, Ieva Pieškutė, Aronas Pranauskas, Tauras Pugačius, Julius Simonovičius, Lukas Steponavičius, Ugnius Teresas ir Gabija Vitkevičiūtė. Antras vietas iškovojo 8: Kristupas Gedaminskas, Dominykas Lengvenis, Jokūbas  Lukšas, Pijus Mitkus, Kevinas Norvaišas, Vidmantė Petrulionytė, Domas Šmiganovskis ir Ąžuolas Stučinskas. Trečias vietas užėmė 7: Adomas Balčiauskas, Gustė Dambrauskaitė, Urtė Gedaminskaitė, Ieva Kudinova, Deimantas Lukoševičius, Melita Mečiūtė ir Kristupas Nakas. Pasibaigus vienoms varžyboms sportininkai ruošiasi kitoms ir jau kitą savaitgalį išbandys savo jėgas, Klaipėdoje – „Vakarų Lietuvos kiokušin karatė varžybose“