Kuršėnų komanda

Iš turnyro Olandijoje karatistai grįžo su apdovanojimais

Praėjusį šeštadienį spalio 21 dieną Olandijoje, Sneek mieste įvyko tarptautinis kiokušin karatė turnyras „Waterpoort CUP 2023“. Turnyre dalyvavo apie 250 kovotojų iš 6 šalių. Lydimi Valdemaro Mitkaus į turnyrą nuvyko 4 kiokušin karatė klubo Dao ir Kuršėnų sporto mokyklos sportininkai. Geriausiai sekėsi jauniausiam – Pijui Mitkui. Užtikrintai laimėjo visas 4 kovas ir tapo savo kategorijos čempionu. Puikiai sudalyvavo Gabija Vitkevičiūtė, kuriai kelią nugalėti savo kategorijoje užkirto pajėgi kovotoja iš Vilniaus, taigi dvi pergalės ir vienas pralaimėjimas lėmė, kad iškovota antra vieta. Pirmą kartą savo jėgas suaugusiųjų amžiaus grupėje išbandė Vakaris Kaveckas. Viena kova laimėta, viena pralaimėta ir viena baigėsi lygiosiomis – sportininkas užėmė trečiąją vietą. Toks pat kovų scenarijus ir Šarūnui Neverdauskui tik rezultatas prastesnis – užimta ketvirta vieta ir šį kartą sportininkas ant apdovanojimų pakylos nelipo, bet įgyta patirtis padės ruošiantis ateinančiam Lietuvos čempionatui, kuriame sportininkas varžysis dėl patekimo į šalies rinktinę. Pasirengimo etapas tai Šiaulių rajono savivaldybės kūno kultūros ir sporto programos dalis, kurios metu įgyvendinamas projektas – „Kiokušin karatė plėtra Kuršėnuose“.