image_6483441 (2)

Pirmas naujo sezono kiokušin karatė turnyras

2021 m. rugsėjo 26 dieną Vilniuje, „Jeep“ arenoje, susirinko per 500 karatistų sudalyvauti pirmajame šiais mokslo metais „Ippon Cup 2021“ kiokušin karatė turnyre. Į šį tarptautinį turnyrą atvyko sportininkai iš 39 Lietuvos, Latvijos ir Baltarusijos klubų.

Turnyre dalyvavo 17 kuršėniškių, Valdemaro Mitkaus auklėtinių. Iš jų 5 tapo turnyro nugalėtojais: Gabija Vitkevičiūtė, Patricija Leščinskaitė, Lukas Steponavičius, Aronas Pranauskas ir Vakaris Kaveckas. Antras vietas iškovojo 4 sportininkai: Teodora Kaveckaitė, Ieva Pieškutė, Ugnius Teresas ir Edvardas Jablonskis. Trečias vietas iškovojo 7 sportininkai: Melita Mečiūtė, Pijus Kuznecovas, Šarūnas Neverdauskas, Julius Simonovičius, Tauras Pugačius, Nojus Lukoševičius ir Deimantas Lukoševičius. Turnyras buvo suorganizuotas profesionaliai ir atitiko aukščiausią lygį, o visi dalyvavę sportininkai parodė, kad esant dideliam norui varžyboms pasiruošti ir siekti geriausio rezultato įmanoma, bet kokiomis sąlygomis.