komanda

Kuršėniškiai jungėsi į palaikymo kovas

Šeštadienį kovo 19 dieną, Garliavoje, vyko tradicinis kiokušin karatė „LETS JOIN THE FIGHT TOGETHER 2022“ turnyras. Šių metų Kauno kiokušin karatė klubų organizuojamo turnyro pagrindinė idėja – prisidėti ir palaikyti Rimanto Kaukėno fondą, kuris rūpinasi onkologinėmis ligomis sergančiais vaikais, buvo papildyta palaikant ukrainiečius ir pasisakant prieš karą jų šalyje.
Šiame, prestižiniame, turnyre dalyvavo beveik 400 dalyvių iš visos Lietuvos, tarp kurių – 11 Valdemaro Mitkaus treniruojamų aukšto meistriškumo sportininkų. Iš jų net 6 tapo savo amžiaus ir svorio kategorijų nugalėtojais: Vakaris Kaveckas, Ieva Pieškutė, Aronas Pranauskas, Tauras Pugačius, Gabija Vitkevičiūtė, ir Gvidas Rimkus. Antrąją vietą iškovojo Teodora Kaveckaitė, o trečias vietas užėmė: Šarūnas Neverdauskas, Julius Simonovičius ir Edvardas Jablonskis. Pagal iškovotas prizines vietas kuršėniškiai turnyrinėje lentelėje rikiavosi 6 vietoje tarp 29 komandų. Tai buvo antrasis pasirengimo etapo, prieš Lietuvos kiokušin karatė čempionatą turnyras. Pasiekti rezultatai nuteikė pozityviai ir žada puikius kuršėniškių pasirodymus ant tatamio ateityje.