Kuršėniškių komanda

Lietuvos vaikų kiokušin karatė čempionate kuršėniškiai – stipriausiųjų penketuke!

2022 m. balandžio 9 dieną, Kėdainių arenoje įvyko Lietuvos vaikų kiokušin karatė čempionatas. Į stipriausias šalies varžybas varžytis kovose susirinko virš 550 aukšto meistriškumo vaikų (10-14 metų) iš visos Lietuvos, 37 karatė klubų. Tarp jų buvo 11 Valdemaro Mitkaus auklėtinių. Kuršėnų sporto mokyklos ir karatė klubo DAO komanda pasirodė stulbinamai ir iškovojusi 7 aukso medalius užėmė 4 komandinę vietą. Lietuvos čempionais tapo: Gabija Vitkevičiūtė, Aronas Pranauskas, Patricija Leščinskaitė, Teodora Kaveckaitė, Armandas Mickevičius, Tauras Pugačius ir Radvilas Lukšas. Antras vietas iškovojo Ieva Pieškutė ir Šarūnas Neverdauskas. Trečią vietą užėmė Jonas Spuris.

Tokių rezultatų kuršėniškiai nepasiektų jei taip dažnai nedalyvautų turnyruose, stovyklose ir seminaruose Lietuvoje ir užsienyje. Kasdien sportininkai turi galimybę sportuoti pačioje moderniausioje karatė salėje. Visa tai ilgamečio Valdemaro Mitkaus, Kuršėnų sporto mokyklos, Šiaulių rajono savivaldybės ir, žinoma, Lietuvos kiokušin karatė federacijos bendradarbiavimo rezultatai. Toliau jaunieji sportininkai ruošis draugiškiems turnyrams ir vasaros stovykloms, o vyresnieji (jaunučiai, jauniai) gegužės mėnesį Lietuvos čempionate sieks užsitikrinti vietą šalies rinktinėje.