jr1

Lengvaatlečių startai Jurbarke

2022-19-15 septyni neformaliojo švietimo mokytojo Petro Vaitkaus auklėtiniai startavo Jurbarko rajono lengvosios atletikos atvirame vaikų ir jaunučių čempionate į kurį atvyko jaunieji sportininkai iš dvylikos savivaldybių.

Kuršėnų sporto mokyklos lengvaatlečiai jaunučių grupėje iškovojo šešis apdovanojimus. Daugiakovės rungtį kultivuojantis Pijus Janušauskas šį kartą startavo šuolio į aukštį ir ieties metimo varžybose kur  pelnė pirmąsias vietas. Pijaus mesta ietis nuskriejo 41,05 m , o šuolio į aukštį sektoriuje pasiektas 1,55 m rezultatas. Paulina Andrijauskaitė pelnė sidabro medalius  šuolio į aukštį ir 400 m bėgimo rungtyse. Bronzinius apdovanojimus iškovojo šuolininkas į tolį Nojus Jakavičius ir šuolyje į aukštį rungtyniavusi Daina Karčiauskaitė.