IMG_1400

Atkaklios kovos kalėdiniame karatė turnyre Vilniuje

2022 m. gruodžio 18 dieną, Vilniaus lengvosios atletikos manieže, kiokušin karatė klubas „Ippon“ suorganizavo savo tradicinį kalėdinį turnyrą – „Ippon-Cup“. Klubo vadovas Jevgenij Jurut į vienas didžiausių varžybų Lietuvoje sukvietė 750 kovotojų iš 34 Lietuvos, Latvijos ir Lenkijos klubų. Į paskutines šiais metais varžybas Valdemaras Mitkus nuvežė, stipriai dėl ligų nubyrėjusią – 26 kuršėniškių komandą, iš kurių net 10 tapo savo kategorijų čempionais: Digna Budreckytė, Emilijus Jakas, Teodora Kaveckaitė, Ieva Kudinova, Dominykas Lengvenis, Nojus Lukoševičius, Deimantas Lukoševičius, Auksė Lukoševičiūtė, Lukas Steponavičius ir Ugnius Teresas. Antras vietas iškovojo penki sportininkai: Viltė Albrikaitė, Patricija Leščinskaitė, Austėja Petrauskaitė, Julius Simonovičius ir Gabija Vitkevičiūtė, o šeši užėmė trečias vietas: Gustė Dambrauskaitė, Kevinas Norvaišas, Emilijus Petrauskas, Ieva Pieškutė, Tauras Pugačius ir Domas Šmiganovskis.

Nors savo gausumu kuršėniškiai neprilygo didžiosioms komandoms, tačiau kovos buvo labai įnirtingos ir atkaklios. Pasibaigus varžyboms ir susumavus galutinius rezultatus paaiškėjo, kad užėmėme, net, 5 komandinę vietą, o turnyro nugalėtojais tapo „LKKL“ komanda iš Latvijos. Po puikaus renginio aplankyta sostinės kalėdinė eglutė ir šventinė mugė. Tai buvo paskutinės varžybos šiais metais, o naujuosius metus sutiksime sausio mėnesį laikydami kvalifikacijos egzaminus ir kovodami turnyre Kuršėnuose.