atidarymas

Didžiausiame turnyre Europoje, kuršėniškiai – stipriausiųjų penketuke!

2023 m. kovo 26 dieną, į Vilniaus lengvosios atletikos maniežą, susirinko beveik 1600 sportininkų iš 41 Lietuvos, Latvijos, Lenkijos ir Ukrainos kiokušin karatė klubų dalyvauti tarptautiniame „Ippon Cup“ turnyre. Tai pirmasis tokio dydžio turnyras suorganizuotas per 1 dieną Europoje. Renginį suorganizavo Vilniaus karatė klubo „Ippon“ vadovas Jevgenij Jurut.  Tarp didelių karatė klubų dalyvavo kukli Šiaulių r. Kuršėnų sporto mokyklos ir kiokušin karatė klubo „Dao“ komanda, kurią sudarė 36 Valdemaro Mitkaus auklėtiniai.

Po ilgos dienos, susumavus visų kovų rezultatus paaiškėjo, kad kuršėniškių komanda ir vėl pateko į stipriausiųjų penketuką iškovojusi net 21 aukso spalvos medalį. Turnyro nugalėtojai Žemaitijos regiono „Shodan“ karatė klubas (110 aukso medalių), antri turnyro šeimininkai „Ippon“ (31), treti svečiai iš Latvijos „Karate skola“ (25) ir ketvirti Vilniaus „Shin“ karatė klubas iškovoję kiek ir kuršėniskiai 21 čempiono titulą, bet aplenkė sidabro spalvos medalių skaičiumi. 

Daugiausiai prie tokio stulbinamo kuršėniškių rezultato prisidėjo čempionais tapę sportininkai, kurių buvo net 21: Digna Budreckytė, Jokūbas Jankaitis, Emilija Jogaudaitė, Teodora Kaveckaitė, Ieva Kudinova, Patricija Leščinskaitė, Auksė Lukoševičiūtė, Jokūbas Lukšas, Melita Mečiūtė, Armandas Mickevičius, Kipras Mintauskas, Pijus Mitkus, Kristupas Nakas, Kevinas Norvaišas, Aronas Pranauskas, Herkus Pugačius, Tauras Pugačius, Neilas Rudžinskas, Domas Šmiganovskis, Ugnius Teresas ir  Gabija Vitkevičiūtė. Antras vietas iškovojo 7: Eduardas Bagdonas, Adomas Balčiauskas, Urtė Gedaminskaitė, Joris Jackus, Dominykas Lengvenis, Nojus Lukoševičius ir  Rokas Šmiganovskis, o trečias vietas – 8: Arijus Andruška, Aurelija Bernotaitė, Luknė Butkutė, Kristupas Gedaminskas, Šarūnas Neverdauskas, Austėja Petrauskaitė, Emilijus Petrauskas ir Ieva Pieškutė. 

Tai buvo paskutinės, kontrolinės varžybos prieš Lietuvos vaikų čempionatą ir Lietuvos jaunučių, jaunių ir jaunimo čempionatus, kuriuose bus formuojama Lietuvos rinktinė ir aiškinamasi kas dalyvaus Europos čempionate birželio 24-25 dienomis, Debrecen mieste (Vengrija). Dėkojame organizatoriams už laiku ir kokybiškai suorganizuotą turnyrą prieš labai svarbius čempionatus.

Comments are closed.