20231020_191332

Kuršėnuose startavo RKL „A“ divizionas

Penktadienį Nostra.lt-RKL „A“ divizione sužaistos ketverios rungtynės. Kuršėnuose nugalėtojas sprendėsi artimose paskutinių minučių dvikovose. „Lūšis“ kovėsi iki paskutinės akimirkos, tačiau pergalę šventė kuršėniškiai. Šiaulių r. Kuršėnų SM-„Grafų Baldai“ (1-1) namuose rezultatu 74:71 (18:16, 17:16, 20:21, 19:18) nurungė Šilalės „Lūšį“ (1-1) ir pelnė pirmąją sezono pergalę. Tuo tarpu šilališkiams ši nesėkmė taip pat yra pirmoji sezone.

Pirmąją rungtynių pusę komandos praleido artimoje kovoje – „Grafų Baldai“ beveik visus du kėlinius pirmavo, tačiau „Lūšis“ kvėpavo varžovams i nugarą. Didžiausias skirtumas tesiekė 6 taškus antrojo kėlinio gale (35:29). Žaidimo dinamika staiga pasikeitė trečiojo ketvirčio viduryje, kai Kuršėnų krepšininkai ėmė sparčiai krautis persvarą.

Po 5 minučių „Grafų Baldai“ jau pirmavo 12 taškų (52:40), tačiau ekipa pranašumą išbarstė taip pat greitai, kaip ją susikūrė – epizodu 3:12 „Lūšis“ susilygino su priešininkais (55:55). Paskutiniajame ketvirtyje komandos vėl stojo į artimą dvikovą. Iki rungtynių pabaigos likus pusei minutės šilališkiai turėjo minimalią persvarą (70:71), bet „Grafų Baldų“ Jokūbas Stropus netrukus savo ekipos sąskaitą papildė net 4 taikliais baudų metimais ir užtvirtino nelengvą pergalę.

Kuršėniškių gretose geriausiai rungtynes sužaidė Gražvydas Mockus, per 35 minutes pelnęs net 28 taškus (3/4 dvit., 5/14 trit., 7/8 baud.), atlikęs 2 rezultatyvius perdavimus, atkovojęs 1 kamuolį, išprovokavęs 7 varžovų pražangas ir surinkęs 25 naudingumo balus.

„Lūšies“ komandoje rezultatyviausias buvo Oleksandr Misiats. Krepšininkas per 31 minutę įmetė 18 taškų (4/9 dvit., 2/6 trit., 4/4 baud.), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 4 kamuolius, išprovokavo 4 pražangas ir pelnė 15 naudingumo balų.