Kuršėniškių komanda

Kuršėnų karatistai ir vėl tarp stipriausių Lietuvos kiokušin karatė komandų

Praėjusį šeštadienį, lapkričio 11 dieną į Kėdainius susirinko beveik 900 sportininkų (44 komandos). Jie dalyvavo – Lietuvos moksleivių kiokušin karatė taurės varžybose. Nors šį kartą dažnai fortūna nusisukdavo nuo kuršėniškių ir pritrūkdavo labai ne daug, vis tiek pasibaigus varžyboms ir susumavus rezultatus paaiškėjo, kad komanda užėmė 5-ąją komandinę vietą. Nusileista 15-tą kartą iš eilės nugalėtojais tapusiems „Shodan“ (Klaipėda) bei: „Ippon“ (Vilnius), „Toshi“ (Vilnius) ir „Okinava“ (Klaipėda) komandoms. Tai vienos iš dviejų svarbiausių varžybų metuose, mokyklinio amžiaus sportininkams. Todėl, visos komandos skyrė labai didelį dėmesį pasirengimui. Kovos buvo labai aukšto lygio ir kategorijos nugalėtoju tapti buvo labai sudėtinga. Geriausiai tai pavyko padaryti 5-iems Valdemaro Mitkaus auklėtiniams, kurie sportuoja Kuršėnų sporto mokykloje ir karatė klube „Dao“. Nugalėtojais tapo: Patricija Leščinskaitė, Nojus Lukoševičius, Vakaris Kaveckas, Armandas Mickevičius ir Lukas Steponavičius. Per žingsnelį nuo čempionų titulų ir antras vietas iškovojo, net 7 sportininkai: Teodora Kaveckaitė, Dominykas Lengvenis, Domas Šmiganovskis,  Radvilas Lukšas, Šarūnas Neverdauskas, Deimantas Lukoševičius ir Jokūbas Jankaitis, o trečias vietas iškovojo 4 kuršėniškiai: Viltė Albrikaitė, Tauras Pugačius, Aronas Pranauskas ir Julius Simonovičius. Taigi, iš 19 Valdemaro Mitkaus auklėtinių, net 16 tapo prizininkais vienose iš svarbiausių varžybų Lietuvoje. Džiugina ir tai, kad klubas yra aktyvus Lietuvos kiokušin karatė federacijos narys ir visada sugeba, ne tik aktyviai dalyvauti varžybose, bet ir jose teisėjauti. Šiose varžybose teisėjavo du tarptautinės kategorijos karatė klubo „Dao“ teisėjai – Vygandas Milieška ir Marius Fokas. Šiomis varžybomis sezonas tik įsibėgėja. Šiemet sportininkų laukia keli pasirengimo turnyrai ir pirmą kartą organizuojamas Europos karatė klubų taurės čempionatas gruodžio 10 dieną Vilniuje. Tikimės, kad Kuršėnus ir Šiaulių rajoną garsinantys karatistai sėkmingai rikiuosis tarp stipriausių komandų ir ateityje.