Komanda po apdovanojimu

Atkakliai kovoję karatistai iškovojo antrąją komandinę vietą vidurio Lietuvos taurės varžybose – Jurbarke

Jurbarko Kumite klubas (vadovas Artūras Enčeris), lapkričio 25 dieną suorganizavo Vidurio Lietuvos taurės kiokušin karatė varžybas. Į jas sukvietė 18 komandų, kurios atvežė apie 500 sportininkų iš visos Lietuvos. Tarp jų buvo pakviesti ir kuršėniškiai, Kuršėnų sporto mokyklos ir karatė klubo Dao komanda. Šį kartą į varžybas nuvyko tik 20 Valdemaro Mitkaus auklėtinių. Nors komanda nedidelė, bet sportininkų noras ir atkaklumas kautis buvo milžiniškas. Net 14 sportininkų buvo nenugalimi ir tapo savo amžiaus ir svorio kategorijų nugalėtojais: Aronas Pranauskas, Domantas Geštautas, Dominykas Lengvenis, Emilija Jogaudaitė, Emilijus Jakas, Emilijus Petrauskas, Ieva Kudinova, Joris Jackus, Kristupas Gudavičius, Leonardas Jocas, Pijus Mitkus, Rokas Šmiganovskis, Teodora Kaveckaitė ir Vakaris Kaveckas. Antras vietas iškovojo 5 sportininkai: Eduardas Bagdonas, Gabija Vitkevičiūtė, Ignas Giržadas, Kamilė Jurkonytė ir Ugnius Teresas. Adomas Balčiauskas užėmė trečiąją vietą. Susumavus visas laimėtas kovas paaiškėjo, kad 2-oji komandinė Lietuvos taurė keliauja būtent į Kuršėnus (1 vieta „Ippon“, Vilnius, o 3-čią vietą iškovojo Alytaus „Mohikanas“). Varžybos buvo suorganizuotos profesionaliai, kovos naudingos ir mažiausiems ir vyresniems vaikams, jaunučiams ir jauniams. Kaip ir visada kuršėniškiai aktyviai dalyvavo ne tik kovose, bet ir teisėjaudami ant tatamio, o įgyta patirtis pasitarnaus būsimose varžybose ateityje.