Vš2

Pirma jaunučių komandos vieta Klaipėdoje

Lietuvos lengvosios atletikos jaunučių čempionate Klaipėdoje puikiai pasirodė Šiaulių r. Kuršėnų sporto mokyklos lengvaatlečiai, iškovoję 2 aukso ir 2 bronzos medalius. Lietuvos jaunučių čempionų vardus pelnė rutulio stūmikas Esmantas Kazlauskas ir šuolininkas su kartimi Linas Vaišvila, bronzos medalių savininkais tapo Vilius Ščerbakovas (1000 m) ir Arijus Kulevičius(2000 m).

Komandinėje įskaitoje Kuršėnų sporto mokyklos lengvaatlečių komanda rajonų sporto ugdymo centrų grupėje iškovojo pirmąją vietą. Iš 11 startavusių Šiaulių rajono lengvaatlečių 9 pateko į įskaitinius dvyliktukus.

Kuršėnų sporto mokyklos lengvaatlečių jaunučių iškovotos vietos, rezultatai ir įskaitiniai taškai

Vieta Vardas Pavardė Rungtis Rezultatas Pelnė įskaitinių taškų Neformalaus švietimo mokytojas