20240202_204854

Pratęsimai RKL Kuršėnuose baigėsi autsaiderių pergalėmis

Šiaulių r. Kuršėnų SM-„Grafų Baldai“ (7-14) namuose rezultatu 111:103 (28:32, 16:23, 25:18, 26:22, 16:8) įveikė Prienų „Mačiūnai-KKSC“ krepšininkus (12-10). Verta paminėti, kad šių rungtynių nugalėtojai užima 14 vietą A diviziono turnyrinėje lentelėje, o pralaimėtojai rikiuojasi šešti.

Po 10 minučių trukusios artimos kovos prieniškiai pamažu ėmė kelti apsukas ir jau antrojo ketvirčio viduryje turėjo dviženklį pranašumą (33:43), o po ilgosios pertraukos svečių persvara siekė 14 taškų (51:65). Tačiau „Grafų Baldai“ varžovų ilgai kurtą įdirbį panaikino per mažiau nei 3 minutes – įspūdingu spurtu 16:1 kuršėniškiai grįžo į kovą (67:66).

Ketvirtajame kėlinyje šeimininkai dar kartą panaikino „Mačiūnų-KKSC“ įgytą 9 taškų persvarą. Abiejų komandų paskutinę minutę pramesti tritaškiai reiškė pratęsimą, kuriame „Grafų Baldai“ be gailesčio užmėtė priešininkus metimais iš žaidimo.

Deividas Visockis daugiausiai prisidėjo prie Kuršėnų ekipos pergalės. 42 minutes aikštelėje praleidęs Deividas pelnė 26 taškus (9/13 dvit., 2/6 trit., 2/4 baud.), atliko 5 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 8 kamuolius ir surinko 33 naudingumo balus.

Net 29 taškus į „Mačiūnų-KKSC“ sąskaitą įrašė Domantas Šeškus, taip pat atlikęs 6 rezultatyvius perdavimus, atkovojęs 2 kamuolius ir pelnęs 21 naudingumo balą.

Dar įspūdingesnis „trileris“ vyko šeštadienį, kur Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazijos nešildomoje sporto salėje kuršėniškiai užkūrė tikrą pirtį vieniems iš lygos lyderių – Kauno r. „Omega – Tauras“ (15-5) ekipai, kuri rikiuojasi 2 turnyrinės lentelės vietoje. Komandos lyderio Gražvydo Mockaus (34 taškai) vedami šeimininkai po 2 pratęsimų 133:127 palaužė svečius iš Kauno r. Net 53 taškus priešininkų komandoje pelnė Šarūnas Vasiliauskas.

Kitas rungtynes mūsų rajono komanda žais Raseiniuose vasario 9 dieną.

Kuršėnų sporto mokyklos metodininkas suaugusiųjų sportui                                  Romualdas Juodis