Kuršėnų komanda (1)

Prasmingos karatistų kovos Kaune

Praėjusį šeštadienį, kovo 9 dieną į Kauno sporto halę susirinko virš 900 kovotojų iš 39 kiokušin karatė klubų dalyvauti „Let‘s join to fight together 2024” karatė turnyre. Kartu su Rimanto Kaukėno paramos fondu susijungę Kauno karatė klubai vadovaujami Tomo Zieniaus („Shori“) ir Lino Jonikos („Osu“) suorganizavo tradicinį turnyrą, kuriame tą pačią dieną kovėsi ne tik visų amžiaus grupių sportininkai, bet ir vienas tatamis buvo skirtas negalią turintiems „I-Karate Global“ kovotojams, o iš surinktų dalyvių mokesčių remiami įvairiomis ligomis sergantys vaikai.
Prasmingame renginyje, dalyvavo 14 Valdemaro Mitkaus Kuršėnų kiokušin karatė klubo „Dao“ ir Kuršėnų sporto mokyklos auklėtinių iš kurių net 9 pasiekė savo kategorijų finalus. Penkiems iš jų pavyko tapti turnyro nugalėtojais: Gabijai Vitkevičiūtei, Kristupui Gudavičiui, Teodorai Kaveckaitei, Leonardui Jocui ir Radvilui Lukšui. Keturi iškovojo antras vietas: Patricija Leščinskaitė, Ugnius Teresas, Emilijus Jakas ir Gustė Dambrauskaitė, o Pijus Mitkus ir Lukas Steponavičius liko treti.
Šis turnyras buvo suorganizuotas pačiu laiku ir leido pasitikrinti pasirengimo lygį prieš artėjančius Lietuvos vaikų, jaunučių ir jaunimo čempionatus. Tikėtina, kad pasirengimo etape sportininkai įvertins įgytą patirtį ir padarytas klaidas, o tai leis geriau pasiruošti pačioms svarbiausioms varžyboms ateityje.

Comments are closed.