Kuršėnų komanda

Mažos komandos didelis pasiekimas draugiškame karatė turnyre Vilniuje

Vilniaus kiokušin karatė klubas „Ippon“ (vadovas Jevgenij Jurut), balandžio 7 dieną suorganizavo draugišką karatė turnyrą “Karatisto kelias”, skirtą ne tik pasiruošti artėjančiam Lietuvos vaikų čempionatui, bet ir sudalyvauti patiems mažiausiems savo pirmosiose kovose ant tatamio.
Turnyre dalyvavo 375 jaunieji kovotojai iki 16 metų, iš 18 Lietuvos ir Latvijos klubų. Kuršėnų sporto mokyklos ir karatė klubo Dao komanda (vadovas Valdemaras Mitkus) sudaryta tik iš 13 dalyvių pasirodė įspūdingai, nes iš jų net 9 tapo savo kategorijų nugalėtojais: Eduardas Bagdonas, Ugnius Teresas, Ignas Navickas, Domantas Geštautas, Matas Butavičius, Šarūnas Neverdauskas, Teodora Kaveckaitė, Ieva Kudinova ir Pijus Mitkus. Po du užėmė antras vietas Ignas Giržadas ir Kevinas Norvaišas ir trečias Faustas Jankauskis ir Emilijus Vismantas. Tokie aukšti mažos komandos rezultatai leido iškovoti trečiąją komandinę vietą, antri Klaipėdos „Karatė vaikai”, o nugalėjo „AM Dojo” komanda iš Latvijos.
Tai buvo paskutinės pasirengimo varžybos prieš Lietuvos vaikų čempionatą, kuris vyks balandžio 13 dieną Kėdainiuose. Tikimės, kad aktyviai dalyvaujantys puikiai pasirodys ir pačiose svarbiausiose jiems varžybose metuose. Į Kėdainius kitą savaitgalį vyks 17 Valdemaro Mitkaus auklėtinių kautis dėl vaikų amžiaus grupės čempionų vardų, linkime sėkmės.
 
Edvino Ivanovo nuotraukos

Comments are closed.